Toode lisatud ostukorvi edukalt
kogus
kogusumma
Seal 0 [/ 1] tooteid oma ostukorvi. Seal on 1 toode oma ostukorvi.
Kokku tooted TTC
Laevandus TTC Et kindlaks teha,
pakkimine TTC 0,00 €
Maksud 0,00 €
kogusumma TTC
Jätka ostlemist järjekord
-20%
CANNA PK13/14 10L

Canna - PK13 / 14 10L õitsemine buuster lisandi

Canna PK 13-14 on vedela lisandiga, mis võib anda taimedele õitsemise faasis. Canna PK 13-14 toob fosforit ja kaaliumi omada suuremat puu- saagisega. Annus: 2 ml kuni 3 ml Canna PK 13-14 1L vett.

rohkem üksikasju

98,80 € TTC
-20%
79,04 € TTC

055-059-0381

kogus

Hind / ühik : 6,58 € (välja arvatud tulumaks), eurot L

Kliendi Teate

Keegi on postitanud teate
selles keeles

saadaval

Esitatud: Mardi *

uus

CANNA

Canna on Hollandi maailma liider taimede kasvatamiseks, et tugev kasv kõigis
substraadid ja ekspert valdkonnas toitumise ja taime kultuuri keskkonnas. töö
koos Canna tooteid on lihtne ja pakub suurepäraseid tulemusi tagatud. lahendusi
toitev valmis eristatakse nende tasakaalustatud kombinatsioon olulisi sätteid ja mikroelemente.
Quality tõestab ennast!

PK 13/14

Kui soovite saada puuviljad ja lilled suurematele Canna PK 13/14 on toode teile. Canna PK 13/14 on segu mineraalained hea kvaliteediga, mis stimuleerib õitsemist. See on lihtne kasutada ja annab suure saagikuse. PK 13/14 sobib kõikidele söötmed. Lisaks tuleb valada ainult üks kord väetises tank. Kui sa seda õigel ajal, saad hämmastav tulemusi.

Pure elemendid stimuleerida õitsemise

PK 13/14 on Kaalium ja kõiki fosfori lisatakse õitsemise ajal. Need kaks elementi mängivad väga olulist rolli ajal õitsemise faasi taime kiiresti. Tänu spetsiaalsele tootmisprotsessi Canna on õnnestunud lisades kõrgema kontsentratsiooniga ja kaaliumi puhtaim. Seega PK 13/14 on kiiresti ja vahetult kättesaadav taim.

Fosfor (P) on makro toiteelemendi iga taime. See mängib olulist rolli metabolismi ja energia ülekanne. Ajal õitsev faasi taim vajab rohkem fosforit. Fosfor tugevdab sealhulgas koosseisu lilled rakke.

Kaasa kaaliumi (K) kogu taime. See on vajalik, kui suur hulk toiminguid. Kaalium on näiteks oluline transport vett ja toitaineid (sõela laevad) ja vastutab usaldusväärsuses ja kvaliteedis taim. Lisaks sellele kontrollib lugematuid teisi protsesse, näiteks suhkruid. Õitsemise ajal, kaalium tagab, et taim on võimeline tootma piisavalt suhkruid, mis on oluline vilja.

Rikkalikku õitsemist õie expander

Väljatöötamise käigus taim, saabub hetk, kus fosfori ja kaaliumi nõuded on väga kõrged. Just siis manustada Canna PK 13/14 vajaduste rahuldamiseks õitsva taime ja võimaldavad nupud üles kasvada. Metabolism canna forsseerimisega suurendab stimulatoorefekti PK 13/14. See kasulik kombinatsioon annab tulemuseks rikkalikumalt õitsemist.
Sobib kõikidele kasvav meedia

PK 13/14 kasutatakse kõikidel kasvusöötmete. PK 13/14 on näiteks kasutatud kasvatamise pinnase, Retsirkulatsioonisüsteemis, kultuuri Coco ja run-to-jäätmete süsteeme. PK 13/14 sobib nii kasvatamise sise- kui välistingimustes.

Juhendid

Toitainete nagu kaaliumi ja fosfori on oluline taime õitsemise ajal. PK 13/14 on puhas segu kõrge kvaliteediga kaaliumit fosforit. PK 13/14 lahustab hästi, kusjuures see on otseselt omaks taim.

  • Enne kasutamist loksutada
  • 3 nädalat enne koristamist, lisage pärast järgmise annuse PK 13/14 in 150 ml viljastumine tonneau kontsentratsiooni 100 liitri veega (1: 666) Lisage see segu juhtimine puistata vett 3-6 päeva.

lisateave

  • Eutrofeerumine on negatiivne mõju mullale ja taimede
  • Hoida külmumise eest suletud ja pimedas kohas
  • Hoida lastele kättesaamatus kohas

garantiid

Canna töötab ainult toitainete ja kõrge kvaliteediga kelaate, mis on kohe ja täielikult kättesaadavaks taim. Pudel on valmistatud 100% polüetüleen (PVC ja kaadmium), biolagunevat plasti, mis on samuti taaskasutatav.

Canna PK 13/14 - Sobiv kõikidele kasvusubstraadi, pinnase, hüdro- aero, kookosõli ja kõik inertsed substraatide

Maht (ml / L)10L

Ole esimene hindaja !

Accept

Selleks, et pakkuda teile teenuseid ja pakkumised vastavalt teie huvidele, kultuuri- Indoor kasutab küpsiseid. Jätkates veebilehte, nõustute nende kasutamisega. Lisateavet ja küpsiseid seada, klõpsa siin .