Toode lisatud ostukorvi edukalt
kogus
kogusumma
Seal 0 [/ 1] tooteid oma ostukorvi. Seal on 1 toode oma ostukorvi.
Kokku tooted TTC
Laevandus TTC Et kindlaks teha,
pakkimine TTC 0,00 €
Maksud 0,00 €
kogusumma TTC
Jätka ostlemist järjekord
-20%
Plagron TERRA KASVAB 20L

Plagron Terra Kasvada 20L , mineraalväetise kasvu maa

avasta vahemikus terra plgron siseruumides kasvav , leida plagron terra kasvada parima hinnaga

rohkem üksikasju

109,00 € TTC
-20%
87,20 € TTC

057-056-0272

kogus

Hind / ühik : 3,63 € (välja arvatud tulumaks), eurot L

Kliendi Teate

Keegi on postitanud teate
selles keeles

saadaval

Esitatud: Mardi *

Hoiatus: Viimane toode laos!

uus

PLAGRON

Tänapäeval puhtalt orgaaniline taimekasvatuse ei ole enam võimalus, vaid must. Tarbijad nõuavad, et põllumajanduses ja aianduses ka võttes loomulik lähenemine kui võimalik austust inimestele ja keskkonnale. Lai valik lisandeid Plagron pakkuda kõik, mis on parim teie taimed. Just tänu tasakaalustatud koostis puhtaim koostisosade, et kõik tooted, mis kannavad Plagron silt on ennetav mõju, kaitsevahendid ja optimaalse toitumise.

Terra Kasvada, Plagron on väetis majanduskasvu, universaalne, äärmiselt kontsentreeritud sobib igat tüüpi mullad ja loams. See on ka ideaalne ema taimed.

Ta loob mass taimestik alusena hea õitsemise/vilja , takistab nähtuste puudused ajal, kui kasvu faasis, ja stimuleerib elujõudu taimedele.

Terra Kasvada, takistatakse haiguste ja stressi.

Mikroelemente, mis sisaldab Terra Kasvada kujul kelaadi , mis tagavad optimaalse kättesaadavuse.

Annustamine : kuni 5 ml/L.

Maht: 20L.

Koostis terra kasvada

Vesi, kaaliumnitraat, di-kaalium fosfaat, ammooniumnitraat, fosforhape. NPK väetis (3-1-3). Kui 2.6% üldlämmastik (N), millest 2.0% lämmastikku lämmastikhappe (NR3) ja 0,6%, ammoonium lämmastik (NH4), 1,1% pentoxide fosfor vees (P2O5), mis on 3,1% kaalium oksiid lahustub vees (K2O).

Kas mul on vaja kontrollida ja reguleerida pH väärtus, kui ma kasutan Terra grandis?

90% juhtudest, Terra Kasvada saab reguleerida väärtust pH ise. Siiski, nagu kvaliteet kraanivesi on erinevad igal pool, siis tuleb vaadata, kui pH väärtus teie toitaine lahendus Terra Kasvada on vahel 6.0 ja 6.5.

Ma saan spray minu taimed Terra Kasvada?

Jah. Kui sa tahad, et kõrvaldada selline toitainete puudus kasvufaasis nii kiiresti kui võimalik, näiteks, sest lehed on kollased, saate spray lehed Terra Kasvada. Kasutades doos kuni 2 ml / liitri kohta.

Kui kaua ma võin hoida Terra kasvama pärast veega segatud?

terra Kasvada, plagron saab salvestada neli päeva pärast seda, kui ta on olnud veega segatud. Ei jälgima pH väärtus, kui see on ilmselt hakkavad suurenema aeglaselt. Veenduge, et ükski bioloogiliste tooted on segatud lahus, sest nad saavad alustada rikkuda järel ainult 24 tundi. Ka, veenduge, et lahus on säilitada liikumise (tsirkulatsiooni pumba ja mahuti on puhas enne segamist lahendus.

Kas ma saan kombineerida Terra Kasvab Supermix mulla orgaanilise?

plagron Supermix on orgaaniline väetis online UNIVERSAALNE. Terra Kasvada on osa 100% TERRA kasvada stiilis, ja on mineraalne toitumine. Parimate tulemuste saamiseks on kõige parem kombineerida Supermix toodete stiilis kultuur 100% looduslik. Supermix nõuab mikro-organismid mullas. Neid võib leida istutamise mulla stiilis kultuur 100% looduslik. Mineraalne toitumine (nagu Terra Kasvab) ei ole kasulik neid mikro-organismid, see ühendab vähem hästi Supermix.

Ole esimene hindaja !

Accept

Selleks, et pakkuda teile teenuseid ja pakkumised vastavalt teie huvidele, kultuuri- Indoor kasutab küpsiseid. Jätkates veebilehte, nõustute nende kasutamisega. Lisateavet ja küpsiseid seada, klõpsa siin .