Toode lisatud ostukorvi edukalt
kogus
kogusumma
Seal 0 [/ 1] tooteid oma ostukorvi. Seal on 1 toode oma ostukorvi.
Kokku tooted TTC
Laevandus TTC Et kindlaks teha,
pakkimine TTC 0,00 €
Maksud 0,00 €
kogusumma TTC
Jätka ostlemist järjekord
-20%
Plagron TERRA BLOOM 20L

PLAGRON Terra Bloom 20L , mineraalväetise pinnase õitsemise

PLAGRON terra bloom õitsemise väetis saadaval siseruumides kasvav teie growshop online, allahindlus elu, kui otsite väetis plagron külastage meie ray plagron.

rohkem üksikasju

109,00 € TTC
-20%
87,20 € TTC

057-056-0252

kogus

Hind / ühik : 3,63 € (välja arvatud tulumaks), eurot L

Kliendi Teate

Keegi on postitanud teate
selles keeles

saadaval

Esitatud:
Mercredi24/04/2019.*
See jääb------homme tuleb

Hoiatus: Viimane toode laos!

uus

PLAGRON

Tänapäeval puhtalt orgaaniline taimekasvatuse ei ole enam võimalus, vaid must. Tarbijad nõuavad, et põllumajanduses ja aianduses ka võttes loomulik lähenemine kui võimalik austust inimestele ja keskkonnale. Lai valik lisandeid Plagron pakkuda kõik, mis on parim teie taimed. Just tänu tasakaalustatud koostis puhtaim koostisosade, et kõik tooted, mis kannavad Plagron silt on ennetav mõju, kaitsevahendid ja optimaalse toitumise.

Terra Õitsema.

Täielik väetis jaoks bloom etapp

Terra Bloom on väetis bio-based mineraalide kõrge kontsentratsioon, kasutada ajal õitsemise faasis taime. See vedel väetis annab väetiste optimaalne õitsemist. Toode toetab ja stimuleerib arengule tugeva aluse. Terra Bloom sobib iga tüüpi substraat ja seda saab kasutada koos kõik vedelad väetised ja lisandid.

Kasutamine
Raputa hästi enne kasutamist. Kasutada maksimaalselt 5 ml Terra Bloom per 1 liitri veega (1:200). Kasutage seda väetise lahuses on iga kastmise ajal õitsema etapp.

Les sätteid, mis on sätestatud standard NF U 42-004 nõustada kasutamise vastu, see väetist vähem kui 0.95 kg/m3 vett ja keelata see, et üle 19 kg/m3 vett.

Juhul, kui parandus kasutatava vee mineraalhapete või alkaline-moodustavad esemed, kasutada ainult nimetatud toodete ja nimetatud standarditele NF U 42-005 : 1994 ja NF U 42-006 : 1994 kohustuslikuks.

Hoida
Ärge kallutage toodete transportimisel ja hoida eemal valgust. Soovitatav säilitustemperatuur : 0 - 30°C. Hoida pakend tihedalt suletuna. See toode sisaldab kelaativ : hoida eemal fumière.

Ettevaatusabinõud

  • R 36/38 : ärritab silmi ja nahka.
  • Hoida lastele kättesaamatus kohas.
  • Tooteid võib moodustuda kristallid madalal temperatuuril : mitte hoida temperatuuril alla 0 °C.

Koostis
Vesi, kaaliumnitraat, di-kaalium fosfaat, ammooniumnitraat, fosforhape, NPK väetis (2-2-4), 2.1% üldlämmastik (N), mis on 1.6% lämmastikku lämmastikhappe (NR3) ja 0,5%, ammoonium lämmastik (NH4), 1,6% pentoxide fosfor vees (P2O5), 3.9% kaalium oksiid lahustub vees (K2O)

Otsa Plagron

  • Lae alla kavandamise kultuur 100% TERRA Kasvada Ajakava soovitused kasutamine ja annustamine ravimi.

Terra Bloom on õitsemise väetis universaalne, äärmiselt kontsentreeritud sobib igat tüüpi mullad ja loams.

See tagab õitsemise, optimaalse, takistab nähtuste puudus faasis õitsemise ja tagab optimaalse tasakaalu, taime ja vilja. Terra Bloom aitab kõvadus struktuuri lõplik toode, mis stimuleerib elujõudu taimedele ja mängib ennetavat rolli haiguste vastu ja stressi. Mikroelemendid, mida see sisaldab kujul kelaadi tagada optimaalse kättesaadavuse.

Kas mul on vaja kontrollida ja reguleerida pH väärtus, kui ma kasutan Terra Õitsema ?

90% juhtudest, Terra Bloom on reguleerida väärtust pH ise. Siiski, nagu kvaliteet kraanivesi on erinevad igal pool, siis tuleb vaadata, kui pH väärtus teie toitaine lahendus Terra Bloom on vahel 6.0 ja 6.5.

Millal saab hakata kasutama Terra Õitsema ?

Võite hakata kasutama Terra Õitega alates esimesest päevast faasis õitsemise, välja arvatud juhul, kui muld sisaldab toitaineid. Kui sa kasvada, kasutades Growmix (sisaldab väetise-kolm nädalat), nädala pärast majanduskasvu, sul on ainult alustada, et anda Terra Õitsema pärast teine nädal õitsemise. Minu väärtus muutub väga kõrge, kui ma ühendada Terra Bloom Roheline Tunne. Kuidas seda probleemi lahendada? Roheline Tunne suurendab väärtust rohkem kui 0.55 uS / cm kui lisate 1ml / liiter. Lahendada lisades Roheline Tunne, esimene, ja siis lisades Terra Bloom, kuni olete saavutanud taseme, ET sa tahad.

Kui kaua ma võin hoida Terra Õitsema pärast seda, kui ta on olnud veega segatud ?

Terra Bloom saab salvestada neli päeva pärast seda, kui ta on olnud veega segatud. Ei jälgima pH väärtus, kui see on ilmselt hakkavad suurenema aeglaselt. Veenduge, et ükski bioloogiliste tooted on segatud lahus, sest nad saavad alustada pinnase pärast ainult 24 tundi. Ka, veenduge, et lahus on säilitada liikumise (tsirkulatsiooni pumba ja mahuti on puhas enne segamist lahendus.

Kas ma saan kombineerida Terra Bloom koos Supermix mulla orgaanilise ?

Supermix on orgaaniline väetis online UNIVERSAALNE. Terra Bloom on osa 100% TERRA kasvada stiilis, ja on mineraalne toitumine. Parimate tulemuste saamiseks on kõige parem kombineerida Supermix toodete stiilis kultuur 100% looduslik. Supermix nõuab mikro-organismid mullas. Neid võib leida istutamise mulla stiilis kultuur 100% looduslik. Mineraalne toitumine (nagu Terra Bloom) ei ole kasulik neid mikro-organismid, see ühendab vähem hästi Supermix.

Ole esimene hindaja !

Accept

Selleks, et pakkuda teile teenuseid ja pakkumised vastavalt teie huvidele, kultuuri- Indoor kasutab küpsiseid. Jätkates veebilehte, nõustute nende kasutamisega. Lisateavet ja küpsiseid seada, klõpsa siin .