Toode lisatud ostukorvi edukalt
kogus
kogusumma
Seal 0 [/ 1] tooteid oma ostukorvi. Seal on 1 toode oma ostukorvi.
Kokku tooted TTC
Laevandus TTC Et kindlaks teha,
pakkimine TTC 0,00 €
Maksud 0,00 €
kogusumma TTC
Jätka ostlemist järjekord
-20%
PLATINIUM - Boîte de 60 Pastille CO2 TABS

PLATINUM Toitained - Box 60 CO2 graanuleid TABS

CO2 pelletid kihisevad tabletid aeglase ja järkjärgulise süsinikdioksiidi eraldumine mis täiendavad normaalse viljastumine tagades kogu süsinikdioksiid, et taim suudab vastu võtta juurte kaudu ja lehed

rohkem üksikasju

10,90 € TTC
-20%
8,72 € TTC

070-006-460

Kliendi Teate

Keegi on postitanud teate
selles keeles

See toode ei ole enam laos

Esitatud: Mardi *

uus

Platinium Nutrients

PLATINUM TOITAINETE pakub erinevaid väetisi toodetud Prantsusmaal rõõmu oma taimed vastavad rangetele keskkonnanõuetele. Need tooted on mõeldud laboratooriumis insenerid, põllumajanduse spetsialistid, optimaalse arengu tingimused. PLATINUM TOITAINETE annab olulise toidulisandid oma taimi ja tagada nende kasvu ja tasumata kaitse!

CO 2 lehtedest Platinium - 60 graanulid

CO 2 pelletid kihisevad tabletid aeglase ja järkjärgulise süsinikdioksiidi eraldumine keskkonda. Nad on välja töötatud ja toodetud meie laborites lihtsalt ja majanduslikult asendatakse väetussüsteemide CO2. Nad integreerida ja täiendada tavapärast viljastamise pakkudes kõiki süsinikdioksiidi et taim suudab imada läbi juured ja lehed.

Kuidas kasutada CO 2 graanulid vahelehed

CO 2 võib neelata nii juurtele või lehtedele. Ettevaatust siiski pimedal perioodil, taim ei ima süsinikdioksiidi. Peame seega kohaldada CO 2 kui ventilaator on välja lülitatud pärast käivitamist lambid alguses kerge periood, kolm korda nädalas.

  • Root omastamine:
    Pane padja CO2 3-5 liitrit toitelahusesse, segada ja kasta nagu tavaliselt.
  • Imendumine lehed:
    Olgu lahustuda üks tablett kaks taimed klaasitäies vees * pannes klaasile võimalikult lähedane taimedele. In hüdropoonikasüsteemid, lahusta tablett kuni 5 liitrit vett otse mahutisse.
    (* In väikesesse konteinerisse, vesi kiiresti süsihappegaasiga küllastunud ja vabastamise CO 2 tekib aeglasemalt).

HOIATUS! See kiirgab CO 2, austama juhiseid. Kui haldab lehed: Vältida auru otse. Kasutada suletud siseruumides aiad. Ventileerida ruumi, kus toodet kasutatakse enne sisenemist.

Ole esimene hindaja !

Accept

Selleks, et pakkuda teile teenuseid ja pakkumised vastavalt teie huvidele, kultuuri- Indoor kasutab küpsiseid. Jätkates veebilehte, nõustute nende kasutamisega. Lisateavet ja küpsiseid seada, klõpsa siin .