Toode lisatud ostukorvi edukalt
kogus
Seal 0 [/ 1] tooteid oma ostukorvi. Seal on 1 toode oma ostukorvi.
kogusumma
Jätka ostlemist
Green õhufiltrid

Green õhufiltrid

Siin on lõik, mis sisaldab kõiki söefiltrite Prantsuse brändi, Cotton Roheline õhufiltrid.

Kompaktne ja eriti ultra-light tänu oma disaini (äärik ja alla 100% elastomeerist, mitte-mürgine plastist sertifitseeritud, põimitud alumiiniumkonstruktsioonil) võrreldes oma metallist või plastist konkurentidega, Green filtrid pakuvad Teile tõelist lõhn...

Siin on lõik, mis sisaldab kõiki söefiltrite Prantsuse brändi, Cotton Roheline õhufiltrid.

Kompaktne ja eriti ultra-light tänu oma disaini (äärik ja alla 100% elastomeerist, mitte-mürgine plastist sertifitseeritud, põimitud alumiiniumkonstruktsioonil) võrreldes oma metallist või plastist konkurentidega, Green filtrid pakuvad Teile tõelist lõhn juhtimise .

Sest väljatõmbajad väikeste vood tema CH09 mudeli (275 m3 / h) , et kõige võimsam, kaudu Green Filter CH16 Double Layer, võttes kuni 3300 m3 / h.

Ultra-konkurentsivõimeline, et teadmised ja auhinnad võidusõidu et selle brändi koguneb 20 aasta jooksul on Green filtrid rõõmu, et põllumajandustootjatel oleks eriline nõue väga madal kaal nõutakse söefilter.

Nagu iga taime söefiltri, on oluline, et see sisaldab niiskust valitsevatest kultuuri ruumi, säilitades pidevalt alla 60%, nii päevasel ajal, et etapi öösel.

Tulemuslikkus: 12 kuni 18 kuud keskmiselt järgides sisestada.

Parim hinnad Green õhufiltreid koos Kultuur Indoor.

vähendama
detailid
Green õhufiltrid
Showing 1 to 13 items

filtrid (12 tooted)

Alamkategooria

Nr valikuvõimalusi selles grupis

märk

toode on olemas

hind

0 € - 370 €

kaal

Nr valikuvõimalusi selles grupis

Teie registreerimine oli edukas Your email is already registered
or this is not an email address
Accept

Selleks, et pakkuda teile teenuseid ja pakkumised vastavalt teie huvidele, kultuuri- Indoor kasutab küpsiseid. Jätkates veebilehte, nõustute nende kasutamisega. Lisateavet ja küpsiseid seada, klõpsa siin .