Toode lisatud ostukorvi edukalt
kogus
kogusumma
Seal 0 [/ 1] tooteid oma ostukorvi. Seal on 1 toode oma ostukorvi.
Kokku tooted TTC
Laevandus TTC Et kindlaks teha,
pakkimine TTC 0,00 €
Maksud 0,00 €
kogusumma TTC
Jätka ostlemist järjekord
AeroGarden

AeroGarden

Tere tulemast raadiuses pühendatud kuulsa vesikultuuride süsteemi AeroGarden . Kultuur Indoor hinnaalandust.

Kompaktne, stiilne disain kooskõlas kaasaegse interjööri ja populariseerimise tootlikkuse see meetod "kasvav kõrgtehnoloogia" AeroGarden Classic pakub kõigile võimaluse teha oma esimesi samme maailma hüdropoonika, kasvada aastaringselt ...

Tere tulemast raadiuses pühendatud kuulsa vesikultuuride süsteemi AeroGarden . Kultuur Indoor hinnaalandust.

Kompaktne, stiilne disain kooskõlas kaasaegse interjööri ja populariseerimise tootlikkuse see meetod "kasvav kõrgtehnoloogia" AeroGarden Classic pakub kõigile võimaluse teha oma esimesi samme maailma hüdropoonika, kasvada aastaringselt maapealsetes.

Saadaval must või valge, AeroGarden Classic muutub autonoomse ja kõigi lihtsus paigaldamise ajal ja selle kasutamine: tuled poolt LED näitab madal häirete osas väetise või veega.

Sa lihtsalt pead valima keskne kursor, taimed ja kasvanud 5 valikuid (roheline salatid, tomatid / paprika, lilled, ürdid / basiilik või maasikas). Kui see on tehtud, see on tehtud: kaks CFL sibulate 23 W ja automatiseeritud niisutamise kohaneb paigaldatud taimed, et anda neile parim valguse ja toitainete tingimustes.

Tegelikult kõige raskem osa on valides erinevate seemnete esitatud komplektid sealhulgas vaba kapslid (sealhulgas seemnete) ja komplekt toitainete (vedelik nüüd !!!), nagu kirsstomatid seemned, roheline salatid, Petuuniad, rahvusvahelise basils ... Aga ka viimane poolest komplektid seemned "ravimtaimed, hooajaline maitsetaimed või salat maitsetaimed.

Parim hinnad veebis AeroGarden ja selle tarvikud on Culture Indoor.

vähendama
detailid
AeroGarden
Toode 1 4

filtrid (4 tooted)

Alamkategooria

Nr valikuvõimalusi selles grupis

toode on olemas

hind

20 € - 170 €

kaal

0 - 12
Teie registreerimine oli edukas Your email is already registered
or this is not an email address
Accept

Selleks, et pakkuda teile teenuseid ja pakkumised vastavalt teie huvidele, kultuuri- Indoor kasutab küpsiseid. Jätkates veebilehte, nõustute nende kasutamisega. Lisateavet ja küpsiseid seada, klõpsa siin .