Toode lisatud ostukorvi edukalt
kogus
kogusumma
Seal 0 [/ 1] tooteid oma ostukorvi. Seal on 1 toode oma ostukorvi.
Kokku tooted TTC
Laevandus TTC Et kindlaks teha,
pakkimine TTC 0,00 €
Maksud 0,00 €
kogusumma TTC
Jätka ostlemist järjekord

Canna - CANNABOOST KIIRENDI 500 ml - booster Õitsemise -, vee -, mulla -, kookos -

Leiad kõik raadius canna siseruumides kasvav, canna suurendada 500ml parima hinnaga meie müügikohtades ja internetis veebilehte, siseruumides kasvav parim growshop online.

rohkem üksikasju

39,90 € TTC

055-059-0141

kogus

Hind / ühik : 66,50 € (välja arvatud tulumaks), eurot L

Kliendi Teate

Keegi on postitanud teate
selles keeles

saadaval

Esitatud:
Mercredi24/04/2019.*
See jääb------homme tuleb

uus

CANNA

Canna on Hollandi maailma liider taimede kasvatamiseks, et tugev kasv kõigis
substraadid ja ekspert valdkonnas toitumise ja taime kultuuri keskkonnas. töö
koos Canna tooteid on lihtne ja pakub suurepäraseid tulemusi tagatud. lahendusi
toitev valmis eristatakse nende tasakaalustatud kombinatsioon olulisi sätteid ja mikroelemente.
Quality tõestab ennast!

CANNABOOST Kiirendi

Kiirendi CANNABOOST parandab ainevahetust oma taimi. Oluline tegur, nagu toitainete omastamine sõltub suuresti tervise taim ja selle ainevahetust. CANNABOOST on spetsiaalselt välja töötatud taimesortide puhul, lühike tsükkel.

Kasu gaasipedaali CANNABOOST kultuur taimed :

Suurendab summa kultuurid

CANNABOOST stimuleerib arengut lilled hiljuti moodustatud. see annab puu-tavalisest suurem, ja saagi ühesugused, sest viljad on küpsed järk-järgult. CANNABOOST ei taga ainult saagi rikkalikum, kuid ka parema maitse. Lisaks kasvataja CANNA !

Sobib kõikidele keskkonna ja kultuuri substraadid

CANNABOOST on õitsemise stimulaator universaalne : seda saab kasutada kontekstis kogu kultuuri süsteeme ja koos kõigi transpordiliikide pakkumise, ja seda ilma vähimagi erand. Saate lisada lisaaine CANNBOOST oma toitaine lahendus või kasutada seda pihustades seda, lehed (okkad toitmine). Seega taim suudab taluda õitsemise stimulaator otse läbi oma lehed.

Saagikus veelgi suurejoonelisem, kui see on seotud mineraalide segu PK 13/14

CANNABOOST ei ole toitaine, kuid lisaaine, mis suurendab võimsust fotosüntees taime (üks reaktsioonid päritolu metabolismi taim). Tugevdada nende suutlikkust tagab, et puu moodustavad kiiremini. Toitainete kättesaadavuse, on oluline saada parimaid tulemusi koos CANNABOOST. Manustamine väetis, CANNA tagab kättesaadavuse kõik toitained. Saad isegi parema tulemuse, kasutades segu mineraalide CANNA PK 13/14 lisaks usaldusväärne toide CANNA. Tegelikult, mix PK 13/14 annab taim elemendid bloom veel, kuigi CANNABOOST tagab, et taim on energia vajalik kasutada neid elemente.

Tähtaeg ja tugevdada immuunsüsteemi suurenenud

Lisaks stimuleerida õitsemist, mis tagavad, et ettevõte saavutab oma täieliku potentsiaali, tähtaeg, CANNABOOST sisaldab reguleerivate asutuste õitsemise looduslik.Need võimaldavad puu arendada järjepidevalt, ja saavutada oma täielikku potentsiaali tähtaja. Tänu paranenud reguleerivad oma energiast, taim suudab paremini vastu seista patogeene. Kui energia on kadunud, kui see on nõutav, haiguse ründavad sageli taime juures oluline hetk saagi, mis toob kaasa katastroofilised tulemused.

Maitse tõhustada ja parandada

Koos CANNABOOST siis on tagatud, et saada kõrgem saagikus ja maitse, mis on tasakaalustamata. Täna, kvaliteet saagi ei mõõdeta mitte ainult kaal. Kvaliteet, nagu maitse, roll üha tähtsamaks. Kiirendus fotosünteesi protsessi, suurendab märgatavalt tootmise suhkruid puu, mis toodab magusam maitse ja suurema kontsentratsiooni loomuliku maitse. Intensiivne aroom eeterlikud õlid puu on enam kui kõnekas.

Kõige stimulaatorid on ainult, et toidulisanditest. Aga tõsi süütevõimendid nagu CANNABOOST stimuleerib ainevahetust taime ja parandada oma tervist. CANNABOOST on järgmise põlvkonna stimulaatorid.

Selle tootega on meil jälle antud mõiste "Kvaliteet" selle täit tähendust !

Mode tööhõive
Juhised

  • Raputa hästi enne kasutamist
  • Annustamine : manustada CANNABOOST selles lahjendi kell 1: 500 (20 ml 10 liitri vee kohta) niipea, kui lilled hakkavad kujundama. Suurendada õitsemise, lahjendatud 1/250 (40 ml kohta 10 liitrit vett)
  • Ära kasuta tooteid, mis sisaldavad vesinikperoksiidi (H2O2)
  • Kasutada lahjendatud lahust 4 päeva jooksul
  • CANNABOOST võib manustada käsitsi, läbi tilguti niisutamine või toitumis-okaste / lehtede


Säilitamist, tervishoiu ja ohutuse ja muud juhised kasutamine

  • Kasutada CANNABOOST oma väetist tavaline
  • Hoida pudel suletud, valguse eest kaitstult ja külmutamine
  • Hoidke käeulatusest laste


Garantii
Pudelil on polüetüleenist (PVC, kaadmiumi-tasuta), taaskasutatavad plast.

Ole esimene hindaja !

Accept

Selleks, et pakkuda teile teenuseid ja pakkumised vastavalt teie huvidele, kultuuri- Indoor kasutab küpsiseid. Jätkates veebilehte, nõustute nende kasutamisega. Lisateavet ja küpsiseid seada, klõpsa siin .