Toode lisatud ostukorvi edukalt
kogus
kogusumma
Seal 0 [/ 1] tooteid oma ostukorvi. Seal on 1 toode oma ostukorvi.
Kokku tooted TTC
Laevandus TTC Et kindlaks teha,
pakkimine TTC 0,00 €
Maksud 0,00 €
kogusumma TTC
Jätka ostlemist järjekord
-20%
Biobizz - Bio Bloom 5L Organic õitsemise väetise

Biobizz - Bio Bloom 5L Organic õitsemise väetise

NPK = 2,0 - 4/7 - Bio Bloom on täielik vedela orgaanilise väetise madala lämmastikusisaldusega kuid sisaldavad piisavalt fosfori ja kaaliumi tagada rikkalik õitsemine. Intense toitumise! Bloom väetist mahepõllumajanduse maa taimed ja kookoskiud, BioBizz osta parima hinnaga siseruumides kasvab liider siseruumides kasvab.

rohkem üksikasju

puhkus:
49,95 € TTC
-20%
39,96 € TTC

052-061-006

kogus

Hind / ühik : 7,26 € (välja arvatud tulumaks), eurot L

Kliendi Teate

Keegi on postitanud teate
selles keeles

saadaval

Esitatud:
Samedi23/03/2019.*
See jääb------homme tuleb

uus

BIOBIZZ

Biobizz roheline filosoofia: olla teadlik keskkonnaprobleemidest ja teha mahepõllumajanduse kättesaadav kõigile, ilma kahjulikku mõju keskkonnale.

Alates 1992. aastast on Biobizz spetsialiseerunud arendamise ja valmistamise mulla segud, väetised ja lisandid mõeldud mahepõllunduskeskusi mistõttu on kõige kogenud osutaja orgaaniliste väetiste ja kõige tuntumaks Hollandi.

Enne orgaaniliste väetiste on paremad müügil, võite olla kindel, et nad on saanud kõrgeimal tasemel uurimis- ja arendustegevuses. Iga Biobizz® toote sisaldab endiselt suurepärane summa orgaanilisi koostisosi.

Mis Bio Bloom?

Sa tahad saada rikkalik õitsemine, mis annab maitsvad viljad? Nagu nimigi ütleb, see täielik orgaaniline väetis vedelal kujul pakub kõike, mida vajate.
Lämmastiku, fosfori ja kaaliumi samuti ensüüme ja aminohappeid, mis moodustavad ta on olemas suur kogus ja kõik töötavad täiuslikus harmoonias kohapeal. See segu sisaldab ka mikroelemente ja hormoonid taimse päritoluga et edendada taime kasvu pikkade varte ja jõulise lilled.

Toitainete Bio Bloom

Kaaliumi ja fosfori kaasa moodustamise ja kasvu sibulad, calyxes ja kroonlehed. Eelkõige kaaliumi pärast loomulik rütm taim ajal päeval ja öösel, aidates käivitada õitsemise protsessi.

KESKKOND

  • INSIDE
  • VÄLJASPOOL

PHASE

  • BLOOMING

FUNCTION

  • NUTRITION

Kuidas kasutada Bio Bloom?

Bio · Bloom ™ on standalone väetist kasutada õitsemist koristada. Saate lisada see oma mulda või rikastamiseks, et soilless kasvupinnas Coco · Mix ™, mis koosneb kookoskiukimbud.

TAOTLUS

• Bio Bloom ™ sobib kõikidele segud substraate, vahendid ja kõik kasvatusviiside.

Soovite ühendada Bio Bloom oma Kõik MIX® ja Light MIX®? Soovitame lisada 1 ml annus liitri vee kohta.

pihusti

  • normaalne kastmist
  • hüdropoonika
  • kastmissüsteem

annus

1-4 ml liitri vee

Hoiatused ja ettevaatusabinõud
Hoida lastele kättesaamatus kohas.
Ärge neelake.
Järgige allpool.

Ole esimene hindaja !

Accept

Selleks, et pakkuda teile teenuseid ja pakkumised vastavalt teie huvidele, kultuuri- Indoor kasutab küpsiseid. Jätkates veebilehte, nõustute nende kasutamisega. Lisateavet ja küpsiseid seada, klõpsa siin .