Toode lisatud ostukorvi edukalt
kogus
kogusumma
Seal 0 [/ 1] tooteid oma ostukorvi. Seal on 1 toode oma ostukorvi.
Kokku tooted TTC
Laevandus TTC Et kindlaks teha,
pakkimine TTC 0,00 €
Maksud 0,00 €
kogusumma TTC
Jätka ostlemist järjekord
-20%
Plagron Alga Bloom 1L, Organic õitsemise väetis

Plagron Alga Bloom 1L, Organic õitsemise väetis

Väetist õitsemise faasi. Alga Bloom on vedel orgaaniline väetis merevetikad kiiresti omaks taimed.

rohkem üksikasju

puhkus:
16,90 € TTC
-20%
13,52 € TTC

057-056-001

kogus

Hind / ühik : 12,29 € (välja arvatud tulumaks), eurot L

Kliendi Teate

Keegi on postitanud teate
selles keeles

saadaval

Esitatud:
Jeudi21/03/2019.*
See jääb------homme tuleb

uus

PLAGRON

Tänapäeval puhtalt orgaaniline taimekasvatuse ei ole enam võimalus, vaid must. Tarbijad nõuavad, et põllumajanduses ja aianduses ka võttes loomulik lähenemine kui võimalik austust inimestele ja keskkonnale. Lai valik lisandeid Plagron pakkuda kõik, mis on parim teie taimed. Just tänu tasakaalustatud koostis puhtaim koostisosade, et kõik tooted, mis kannavad Plagron silt on ennetav mõju, kaitsevahendid ja optimaalse toitumise.

Alga Bloom.

Väetist õitsemise faasi.

Alga Bloom on põhiline väetis töötatud spetsiaalselt kasvavad mullas taimed kiire areng õitsemise faasi. Alga Bloom sisaldab kõiki vajalike toitainetega optimaalne ja tervislik areng.

kasutamine
Loksutada enne kasutamist. Kasutage maksimaalselt 4 ml Alga Bloom 1 liiter vett (1: 250). Kasutage väetist iga jootmise ajal õitsemise faasi. Kasutada puhul tunnustatud vajadust; ei ületa määratud annust. Pärast lahjendamist Alga Bloom hoiab maksimaalselt 48 tundi.


hoidma
Kui vees lahustunud selle säilivusaeg on 24 tundi. Ärge kallutage toodet transpordi käigus ja säilitada eemal valgust. Tooted, mis võivad kujutada koolitus kristallid madalatel temperatuuridel: Mitte hoida temperatuuril alla 0 ° C Hoida pakend tihedalt suletuna. Hoida lastele kättesaamatus kohas.

koostis

FERTILISER NF U 42-001. VÄETIS NPK täiesti originaalne ja karja. VÄETIS põhineb loomsete ja taimsete jäätmete. Üldlämmastiku (N) 3,3% 3,3% orgaanilise lämmastiku, üldfosforpentaoksiid (P2O5) 2,3%, 2,3% fosforpentoksüüd (P2O5) vees lahustuv, kaaliumoksiid (K2O) 5 4%, 5,4% kaaliumoksiid (K2O) vees lahustuv.


Nõuandeid Plagron

  • Lae kultuuri ajakava 100% looduslik Grow ajakava soovituste kasutamise ja ravimi annuseid.
  • Vetikast Bloom saab kombineerida teiste toodete ja 100% looduslik universaalne.

Seda toodet kasutatakse mahepõllumajanduses vastavalt määruse (EÜ) nr 834/2007.

Vetikast Bloom on vedel orgaaniline väetis karrageen väga kiiresti neeldunud plantes.Outre looduslikud lämmastik, see sisaldab fosfori ja kaaliumi, rohkem kui 20 aminohapet, mikroelemente, vitamiine, ensüüme Naturaalsed hormoonid ja ensüümid.

Fosfor tagab hea juurte arengut ja rikas ja rikkalik õitsemine samas kaaliumi transpordib toitaineid kogu taime ja suurendab oma üldist vastupanuvõimet.

Alga Bloom:

  • Kaitseb kõrgetes kontsentratsioonides soolad ja vormidesse.
  • kiire toitainete imendumist tugevat kasvu.
  • Stimuleerib klorofülli.
  • Kasvuhormoonide ja õitsemise suuremat tulu.
  • Saab kasutada ka väetisena lehed.

Ole esimene hindaja !

Accept

Selleks, et pakkuda teile teenuseid ja pakkumised vastavalt teie huvidele, kultuuri- Indoor kasutab küpsiseid. Jätkates veebilehte, nõustute nende kasutamisega. Lisateavet ja küpsiseid seada, klõpsa siin .