Toode lisatud ostukorvi edukalt
kogus
kogusumma
Seal 0 [/ 1] tooteid oma ostukorvi. Seal on 1 toode oma ostukorvi.
Kokku tooted TTC
Laevandus TTC Et kindlaks teha,
pakkimine TTC 0,00 €
Maksud 0,00 €
kogusumma TTC
Jätka ostlemist järjekord
-20%
Plagron vita rassi 100ml, edendada kasvu

Plagron vita rassi 100ml, edendada kasvu

Kuigi taimed on erinevad vajadused kasvuperioodil ja õitsengule, mõned olulised hormoonid on eluliselt tähtis kogu tsükli.

rohkem üksikasju

9,90 € TTC
-20%
7,92 € TTC

057-056-017

kogus

Hind / ühik : 72,00 € (välja arvatud tulumaks), eurot L

Kliendi Teate

Keegi on postitanud teate
selles keeles

saadaval

Esitatud:
Samedi23/03/2019.*
See jääb------homme tuleb

uus

PLAGRON

Tänapäeval puhtalt orgaaniline taimekasvatuse ei ole enam võimalus, vaid must. Tarbijad nõuavad, et põllumajanduses ja aianduses ka võttes loomulik lähenemine kui võimalik austust inimestele ja keskkonnale. Lai valik lisandeid Plagron pakkuda kõik, mis on parim teie taimed. Just tänu tasakaalustatud koostis puhtaim koostisosade, et kõik tooted, mis kannavad Plagron silt on ennetav mõju, kaitsevahendid ja optimaalse toitumise.

Vita Race.

Raud pihustamise ajal kasvab ja õitsemise faasi

Vita Race on raua pritsmetel kasvustaatusele ja esimese kolme nädala jooksul pärast õitsemist faasis. Raud on oluline osa klorofülli. Klorofüll stimuleerib fotosünteesi, taimede terve ja väga roheline. Seega, taim võib kergesti toota energiat oma kasvuks ja õitsemise, optimaalse tulemuse.
kasutamine
Loksutada enne kasutamist. Kasutage maksimaalselt 5 ml Vita Race 1 liiter vett (1: 200). Spray see lahendus väetise taime kord nädalas, kuni kolmanda nädala õitsemise faasi. Spray lehed kuni nad on ligunenud parimaid tulemusi.

hoidma
Ärge kallutage toodet transpordi käigus ja säilitada eemal valgust. Soovitatav säilitustemperatuur: 0-30 ° C. Kui vees lahustunud selle säilivusaeg on 24 tundi.
koostis
FERTILISER, väetise lahus põhineb raua: hüdroksiidi (OH) ja fosfaatide (PO4), 8% Raud (Fe) vees lahustuv.
Vihje Plagron
Vita Race tugevdab resistentsus taim.

Kuigi taimed on erinevad vajadused kasvuperioodil ja õitsengule, mõned olulised hormoonid on eluliselt tähtis kogu tsükli.

Et neid elemente taime kõige tõhusamal viisil, Plagron on arenenud orgaanilise taimekaitsevahendi kus saab hoolitseda oma nädala optimaalselt taimed.

juhised
Loksutada enne serveerimist. Lisage kuni 5 ml Vita Race 1 liiter vett (1: 200). Spray iganädalaselt tehase käesoleva toitelahusesse, kuni ja kaasa arvatud kolmanda nädala õitsemise faasi. Parimate tulemuste kohaldatakse piisav tagamaks, et vedelik voolab lehed. Pärast lahustumist vees stabiilne kuni 24 tundi.

Kas ma saan kasutada Vita Race 100% TERRA kasvu või teisi stiile?

Vita Race saab kombineerida kõiki kasvatada stiilis, nii kaua kui pihustada Vita Race lehed. Kui Vita Race kastmist veega põrandale ainult.

Kas Vita Race sisaldab ka väetist? Kas ma peaksin vähem vett minu toitumise kui ma spray Vita Race?

Vita Race sisaldab kõrge kvaliteediga toitainete, nagu vitamiine ja aminohappeid, mikroelemente ja looduslikke hormoone. Kuid lehtedele väetis stimuleerib toitainete imendumist läbi juured, mitte manustada vähem toitumise kaudu niisutusvee.
Millal on parim aeg spray mu lehed Vita Race?
Lehed neelavad väetisi peamiselt päevasel ajal, nii et parim aeg spray Vita Race on päeva alguses.

Kaua ma saan oma toitelahusesse Vita Race?

Vita Race sisaldab palju orgaanilisi koostisosi. Need koostisained võivad hakata rikkuda lahendus 24 tunni pärast.

Kas ma saan ühendada Vita Võidu Sugar Royal?

Jah. Need kaks toodet on võimalik kombineerida ilma probleemideta.

Mis vahe on Vita ja Vita Race Start?

Start Vita on orgaaniline vitamiin spray seemikud, pistikud ja ema taimed. See on väga sobiv ning istikuid stimuleerib taimede kasvu. Vita Start tagab taimede arendada tugev juurestik, suur, koguneda hea tugevuse ja võimaldab toitainete imendumist kiiremini. See kiirendab rakkude jagunemist on kiirendatud, luua rohkem oksad ja võrsed. Ühe vanema taimed, see tähendab palju pistikud on toodetud. Vita Race on orgaaniline lehtedele väetis taimedele. See võib pihustada taime lehtedel nädala kasvufaasis kuni kolm nädalat õitsemise perioodil. Vita Race sisaldab aminohappeid, mikroelemente, looduslikud mineraalid ja oluliste hormoonide et kiirendada taimede kasvu ja valmistuda õitsemist. Nagu nimigi ütleb, see toode aitab võita oma võidujooks ajaga!

Minu taimed on valged laigud. Kas see põhjustatud Vita Race?

Jah, võib-olla. Kui vesi kuivab kiiresti, see põhjustab valged laigud taimed. See võib tekkida ka siis, kui lahus sisaldab Vita Race. Valge laigud on ohutud.

Julgelt jätke oma arvamus.

Maht (ml / L)100ml

Ole esimene hindaja !

Accept

Selleks, et pakkuda teile teenuseid ja pakkumised vastavalt teie huvidele, kultuuri- Indoor kasutab küpsiseid. Jätkates veebilehte, nõustute nende kasutamisega. Lisateavet ja küpsiseid seada, klõpsa siin .