Toode lisatud ostukorvi edukalt
kogus
Seal 0 [/ 1] tooteid oma ostukorvi. Seal on 1 toode oma ostukorvi.
kogusumma
Jätka ostlemist
-20%
Biobizz - Fish Mix 500ml, kala väetis

Biobizz - Fish Mix 500ml, kala väetis

Kala-Mix NPK = 5-1-4 - See rikkalik infusiooni Orgaaniline kalad emulsiooni Põhjamere segatud suhkrupeedi ekstrakt Holland kiirendab kasvu kõigi organismide substraadis. intensiivne toitumine.

rohkem üksikasju

6€50 TTC
-20%
5€20 TTC

052-061-008

Hind ühiku kohta: 10€40 poolt L

Kliendi Teate

Keegi on postitanud teate
selles keeles

See toode ei ole enam laos

tasuta kohaletoimetamine jaoks199€00*
Esitatud:
Samedi17/11/2018.*
Left------homme tuleb

uus

BIOBIZZ

Biobizz roheline filosoofia: olla teadlik keskkonnaprobleemidest ja teha mahepõllumajanduse kättesaadav kõigile, ilma kahjulikku mõju keskkonnale.

Alates 1992. aastast on Biobizz spetsialiseerunud arendamise ja valmistamise mulla segud, väetised ja lisandid mõeldud mahepõllunduskeskusi mistõttu on kõige kogenud osutaja orgaaniliste väetiste ja kõige tuntumaks Hollandi.

Enne orgaaniliste väetiste on paremad müügil, võite olla kindel, et nad on saanud kõrgeimal tasemel uurimis- ja arendustegevuses. Iga Biobizz® toote sisaldab endiselt suurepärane summa orgaanilisi koostisosi.

Mis kala Mix?

See rikkalik infusiooni Orgaaniline kalad emulsiooni Põhjamere segatud suhkrupeedi ekstrakt Holland kiirendab kasvu kõigi organismide substraadis. Samuti stimuleerib mikroorganismid ja bakterid kasulikud igat liiki pinnase ja kookospähkli aluspinna. Lisaks sellele on oluline märkida, et kala • Mix vastavalt meie ranged kriteeriumid mahepõllundusega ei eraldata happe või stabiliseeritud butüülitud hüdroksütolueen (või " BHT "sünteetiline säilitusaine).

Pärast ainult paar päeva kasutada, siis on muutnud halb maa-rikas substraat ja toitev, täis looduslikud mineraalid, et teie taimed vajavad.

KESKKOND

  • INSIDE
  • VÄLJASPOOL

PHASE

  • KASVU
  • BLOOMING

FUNCTION

  • NUTRITION

Kasutades Fish Mix?

Väljaspool kasvuperioodil ning õitsemise Fish-Mix ™ on õrn kasutamiseks piisavalt varajases staadiumis elust taime või pritsida otse lehed jooksul kasvutsükkel.

TAOTLUS JA WATERING

  • normaalne kastmist
  • hüdropoonika
  • kastmissüsteem
  • Spray (kasutada kuni 4. nädalal. Lisateavet minna põhja lehel.)

annus

1-4 ml liitri vee

pihusti

1-2 ml liitri vee

Soovite ühendada Fish Mix oma Kõik MIX® ja Light MIX®? Soovitame lisada 1 ml annus liitri vee kohta.

Hoiatused ja ettevaatusabinõud
Hoida lastele kättesaamatus kohas.
Ärge neelake.
Järgige allpool.

Ole esimene hindaja !

Accept

Selleks, et pakkuda teile teenuseid ja pakkumised vastavalt teie huvidele, kultuuri- Indoor kasutab küpsiseid. Jätkates veebilehte, nõustute nende kasutamisega. Lisateavet ja küpsiseid seada, klõpsa siin .