Toode lisatud ostukorvi edukalt
kogus
kogusumma
Seal 0 [/ 1] tooteid oma ostukorvi. Seal on 1 toode oma ostukorvi.
Kokku tooted TTC
Laevandus TTC Et kindlaks teha,
pakkimine TTC 0,00 €
Maksud 0,00 €
kogusumma TTC
Jätka ostlemist järjekord
-20%
Plagron Terra Grow 5L, mineraalväetiste maa kasvatamine

Plagron Terra Grow 5L, mineraalväetiste maa kasvatamine

avastada vahemikus terra plgron siseruumides kasvatamiseks, leida plagron terra kasvada parim hind

rohkem üksikasju

39,90 € TTC
-20%
31,92 € TTC

057-056-027

kogus

Hind / ühik : 5,32 € (välja arvatud tulumaks), eurot L

Kliendi Teate

Keegi on postitanud teate
selles keeles

saadaval

Esitatud:
Samedi23/03/2019.*
See jääb------homme tuleb

uus

PLAGRON

Tänapäeval puhtalt orgaaniline taimekasvatuse ei ole enam võimalus, vaid must. Tarbijad nõuavad, et põllumajanduses ja aianduses ka võttes loomulik lähenemine kui võimalik austust inimestele ja keskkonnale. Lai valik lisandeid Plagron pakkuda kõik, mis on parim teie taimed. Just tänu tasakaalustatud koostis puhtaim koostisosade, et kõik tooted, mis kannavad Plagron silt on ennetav mõju, kaitsevahendid ja optimaalse toitumise.

Terra Grow Plagron on väga kontsentreeritud universaalne kasvu väetis, mis sobib igat tüüpi pinnas ja istutamise segab. Samuti on ideaalne ema taimed.

See on hoone taimemassile alusena head õitsemist / vilja, takistab puudusest tingitud sümptomite kasvuperioodil ning stimuleerib elujõudu taimed.

Terra Grow takistab haiguste ja stressi.

Mikroelemendid sisaldas Terra kasvama, kui kelaate, tagada maksimaalne kättesaadavus.

Annus: kuni 5ml / L.

Maht: 5L.

Koostis terra kasvada

Vesi, kaaliumnitraat, kaaliumvesinikfosfaadi, ammooniumnitraat, fosforhape. NPK väetis (3-1-3). 2,6% Kokku lämmastik (N) suurust qui 2,0% nitraatlämmastikust (NO 3) ja 0,6% ammooniumlämmastiku (NH4) 1,1% veeslahustuv fosforpentoksüüd (P 2 O 5), 3,1% vees lahustuv kaaliumoksiid (K 2 O).

Kas ma pean kontrollida ja reguleerida pH kui ma kasutan Terra kasvama?

90% juhtudest, Terra Suurendab reguleerida pH endas. Kuid kui kraanivee kvaliteet on erinev kõikjal, siis tuleb kontrollida, kas pH oma toitelahusesse koos Terra Grow on vahemikus 6,0 kuni 6,5.

Kas ma spray mu taimed Terra kasvama?

Jah. Kui soovite, et parandada toitainepuuduse võimalikult varases kasvufaasis, näiteks seetõttu, et lehed on kollased, saate spray jätab Terra Grow. Kasutage maksimaalsest doosist 2 ml / liiter.

Kaua ma saan Terra kasvada pärast veega segatud?

terra plagron Grow saab salvestada neli päeva pärast seda on segatud veega. Kas jälgida pH väärtus, kui hakkab ilmselt tõuseb aeglaselt. Veenduge, et ükski bioloogiliste toodete segati lahendus, sest nad saavad alustada rikkuda juba 24 tunni pärast. Samuti veenduge, et lahendus on hoida liikumise (tsirkulatsioonipump) ja paak on puhas enne lahuse segamist.

Kas ma saan ühendada Terra Grow orgaaniliste Supermix põhjusel?

plagron Supermix on orgaaniline väetis Universal liin. Terra Grow on osa 100% TERRA kasvada stiilis on mineraalne toitumine. Parimate tulemuste saavutamiseks on kõige paremini ühendada Supermix toodete kultuur stiili 100% looduslik. Supermix nõuab mikroorganismide mullas. Need võib leida muldade kultuuri stiilis 100% looduslik. Mineraaltoitumise (nagu Terra Grow) ei ole kasulik neid mikroorganismid, see ühendab nii hästi Supermix.

Ole esimene hindaja !

Accept

Selleks, et pakkuda teile teenuseid ja pakkumised vastavalt teie huvidele, kultuuri- Indoor kasutab küpsiseid. Jätkates veebilehte, nõustute nende kasutamisega. Lisateavet ja küpsiseid seada, klõpsa siin .