Toode lisatud ostukorvi edukalt
kogus
kogusumma
Seal 0 [/ 1] tooteid oma ostukorvi. Seal on 1 toode oma ostukorvi.
Kokku tooted TTC
Laevandus TTC Et kindlaks teha,
pakkimine TTC 0,00 €
Maksud 0,00 €
kogusumma TTC
Jätka ostlemist järjekord
-20%
Plagron Terra Bloom 5L, mineraalväetiste maa õitega

Plagron Terra Bloom 5L, mineraalväetiste maa õitega

Plagron Terra õitsevad õitsemise väetis saadaval siseruumides kasvab online growshop, elu ustavusallahindluste kui otsite väetisi plagron külastada meie plagron raadiuses.

rohkem üksikasju

39,90 € TTC
-20%
31,92 € TTC

057-056-025

kogus

Hind / ühik : 5,32 € (välja arvatud tulumaks), eurot L

Kliendi Teate

Keegi on postitanud teate
selles keeles

saadaval

Esitatud:
Jeudi21/03/2019.*
See jääb------homme tuleb

uus

PLAGRON

Tänapäeval puhtalt orgaaniline taimekasvatuse ei ole enam võimalus, vaid must. Tarbijad nõuavad, et põllumajanduses ja aianduses ka võttes loomulik lähenemine kui võimalik austust inimestele ja keskkonnale. Lai valik lisandeid Plagron pakkuda kõik, mis on parim teie taimed. Just tänu tasakaalustatud koostis puhtaim koostisosade, et kõik tooted, mis kannavad Plagron silt on ennetav mõju, kaitsevahendid ja optimaalse toitumise.

Terra Bloom.

täielik väetist õitsemise faasi

Terra Bloom on üldorgaanilisi mineraalvaetist suurelt jaolt kasutamiseks ajal õitsemise faasis taim. Selle vedela väetise näeb optimaalse viljastumine õitsemise ajal. Toode toetab ja stimuleerib tugeva aluse. Terra Bloom on sobitatud tahes tüüpi substraati ning seda võib kasutada kombineeritult koos vedelikuga väetiste ja lisaaineid.

kasutamine
Loksutada enne kasutamist. Kasutage maksimaalselt 5 ml Terra Bloom 1 liitri vee (1: 200). Kasutage väetist iga jootmise ajal õitsemise faasi.

Sätete määrab NF U 42-004 soovita kasutada seda väetisena alla 0,95 kg / m3 vett ja keelata rohkem kui 19 kg / m3 vett.

Kohandamisel kasutatava vee mineraalhapete või Aluseline tooteid, kasutada ainult nimetatud toodete puhul on normide NF U 42-005: 1994 ja NF U 42-006: 1994 kohustuslikud.

hoidma
Ärge kallutage toodet transpordi käigus ja säilitada eemal valgust. Soovitatav säilitustemperatuur: 0-30 ° C. Hoida pakend tihedalt suletuna. See toode sisaldab kelaaditekitiga: hoida immuunsed sõnnikuhunnik.

ettevaatusabinõud

  • R 36/38: ärritab silmi ja nahka.
  • Hoida lastele kättesaamatus kohas.
  • Tooted, mis võivad kujutada koolitus kristallid madalatel temperatuuridel: Mitte hoida temperatuuril alla 0 ° C

koostis
Vesi, kaaliumnitraat, monokaaliumfosfaadist, ammooniumnitraati ja fosforhape.
NPK väetis (2-2-4). 2,1% Kokku lämmastik (N), sealhulgas 1,6% nitraat (NO3) ja 0,5% ammoniaagi lämmastikku (NH4), 1,6% fosforpentoksüüd vees lahustuv ( P2O5), 3,9% lahustuv kaaliumoksiid vees (K2O), 0,21% Fe 0,009% Mn, 3,15 * 10-5% Mo, 0,005% Zn, 0,001% Cu, 0,004% B, 0,48% (0,8%) Mg (MgO). Toitumislahendusi mineraalväetise - NF U 42-004, õhuke. Ema keskenduda suur ja sekundaarsete elementide ja mikroelemente. Väetised, mis sisaldavad mikroelemente. Kasutada puhul tunnustatud vajadust, ei ületa määratud annust.

Vihje Plagron

  • Lae kultuuri ajakava 100% TERRA Grow ajakava soovituste kasutamise ja ravimi annuseid.

Terra Bloom on väga kontsentreeritud universaalne väetist õitsemise, mis sobib igat tüüpi pinnas ja istutamise segab.

See tagab optimaalse õitsemist takistab puudusest tingitud sümptomite ajal õitsemise faasis ja tagab optimaalse tasakaalu taimset ja puuviljad. Terra Bloom osaleb struktuuri lõpptoote kõvadus, stimuleerib elujõudu taimede ja mängib ennetavat rolli haiguse vastu ja stress. Mikroelemendid vormis sisalduvale chelates tagada optimaalne olemasolust.

Kas ma pean kontrollida ja reguleerida pH kui ma kasutan Terra Bloom?

90% juhtudest, Terra Bloom reguleerida pH endas. Kuid kui kraanivee kvaliteet on erinev kõikjal, siis tuleb kontrollida, kas pH oma toitelahusesse koos Terra Bloom on vahemikus 6,0 kuni 6,5.

Millal ma saan hakata kasutama Terra Bloom?

Võite hakata kasutama Terra Bloom esimesel päeval õitsemise faasi, kui pinnas sisaldab endiselt toitaineid. Kui te kasvada, kasutades Growmix (sisaldab väetist kolm nädalat) pärast nädalast kasvu, siis tuleks alustada andes Terra Bloom pärast teisel nädalal õitsemise. Minu EÜ väärtus muutub väga kõrge, kui ma ühendada Terra Bloom rohelise Sensation. Kuidas ma saan seda parandada? Green Sensation suurendab väärtust EÜ 0.55 / US cm, kui lisate 1ml / liiter. Lahenda lisades Green esimene tunne ja siis lisades Terra Bloom, kuni jõuate soovitud EÜ tasandil.

Kaua ma saan Terra Bloom pärast seda on segatud veega?

Terra Bloom saab salvestada neli päeva pärast seda on segatud veega. Kas jälgida pH väärtus, kui hakkab ilmselt tõuseb aeglaselt. Veenduge, et ükski bioloogiliste toodete segati lahendus, sest nad saavad hakata jahvatada pärast ainult 24 tundi. Samuti veenduge, et lahendus on hoida liikumise (tsirkulatsioonipump) ja paak on puhas enne lahuse segamist.

Kas ma saan kombineerida orgaaniliste Supermix Terra Bloom pinnase?

Supermix on orgaaniline väetis Universal liin. Terra Bloom on osa 100% TERRA kasvada stiilis on mineraalne toitumine. Parimate tulemuste saavutamiseks on kõige paremini ühendada Supermix toodete kultuur stiili 100% looduslik. Supermix nõuab mikroorganismide mullas. Need võib leida muldade kultuuri stiilis 100% looduslik. Mineraaltoitumise (nagu Terra Bloom) ei ole kasulik neid mikroorganismid, see ühendab nii hästi Supermix.

NPK2-2-4

Ole esimene hindaja !

Accept

Selleks, et pakkuda teile teenuseid ja pakkumised vastavalt teie huvidele, kultuuri- Indoor kasutab küpsiseid. Jätkates veebilehte, nõustute nende kasutamisega. Lisateavet ja küpsiseid seada, klõpsa siin .