Toode lisatud ostukorvi edukalt
kogus
kogusumma
Seal 0 [/ 1] tooteid oma ostukorvi. Seal on 1 toode oma ostukorvi.
Kokku tooted TTC
Laevandus TTC Et kindlaks teha,
pakkimine TTC 0,00 €
Maksud 0,00 €
kogusumma TTC
Jätka ostlemist järjekord
Pakendis Room 2 või 3 korrust

Pakendis Room 2 või 3 korrust

Külasta meie Kultuuri Room pakette, sealhulgas 2 või 3 eemaldatav põrandad, loodud Kultuur Indoor vajaduste rahuldamiseks eelarve või algajatele.

Seadistatakse mahud need konkreetsed tuba ja võttes arvesse erinevaid lahutamine need pooleldi paketid pakuvad erinevaid elemente sobib iga põllukultuuri tüüpi, nagu valgustus (all HPS või alla neoon...

Külasta meie Kultuuri Room pakette, sealhulgas 2 või 3 eemaldatav põrandad, loodud Kultuur Indoor vajaduste rahuldamiseks eelarve või algajatele.

Seadistatakse mahud need konkreetsed tuba ja võttes arvesse erinevaid lahutamine need pooleldi paketid pakuvad erinevaid elemente sobib iga põllukultuuri tüüpi, nagu valgustus (all HPS või alla neoon T5 kaldteed), ventilatsioon , lõhn juhtimise kaudu söefilter , tõmmitsad ja sissejuhatajatena ... mõned kasvav ruumi paketid on isegi saadaval hüdropoonikaüksust (või aeropoonikal ) ja nende oluliste testijad (EÜ ja pH) .

Toetuseks nende kasvu kambrite nimega "Dual" , eriti geniaalne, kelle mahud on kohaneda kultuuri ruumi pühendatud kasvu (madalam soovitatav) ja teise Bloom (ülemine osa) saanud võimalikuks, sama väikestes eluruumide ja samas hõivatud ala.

Nagu näiteks, esimene Dual: töötati välja ja levitatakse Prantsuse turul tuntud brändi SuperBOX , mis on spetsialiseerunud disaini uuendusliku kasvukambrite ja kvaliteeti.

Varustada ennast madalamate kuludega läbi pakki "Kultuur Room 2 või 3 etappi" Kultuuri Indoor !!!

Parim hinnad pakenditel Room 2 või 3 korrust, on Culture Indoor.

vähendama
detailid
Pakendis Room 2 või 3 korrust
Toode 1 15

filtrid (15 tooted)

Alamkategooria

Nr valikuvõimalusi selles grupis

toode on olemas

hind

530 € - 1770 €

kaal

1 - 85
Teie registreerimine oli edukas Your email is already registered
or this is not an email address
Accept

Selleks, et pakkuda teile teenuseid ja pakkumised vastavalt teie huvidele, kultuuri- Indoor kasutab küpsiseid. Jätkates veebilehte, nõustute nende kasutamisega. Lisateavet ja küpsiseid seada, klõpsa siin .