Toode lisatud ostukorvi edukalt
kogus
kogusumma
Seal 0 [/ 1] tooteid oma ostukorvi. Seal on 1 toode oma ostukorvi.
Kokku tooted TTC
Laevandus TTC Et kindlaks teha,
pakkimine TTC 0,00 €
Maksud 0,00 €
kogusumma TTC
Jätka ostlemist järjekord
-20%
Plagron - Top Grow Box Natural, täispakett väetiste ja tõuke

Plagron - Top Grow Box Natural, täispakett väetiste ja tõuke

Top Grow Box 100%   looduslik Plagron on kasti, mis sisaldab kõiki koostisosi ideaalse siseruumides kasvab. Väetis kasvu ja õitsemise, seda rohkem lisandeid Green Sensation, et suurendada oma tulu.

rohkem üksikasju

54,90 € TTC
-20%
43,92 € TTC

057-056-035

kogus

Hind / ühik : 26,14 € (välja arvatud tulumaks), eurot L

Kliendi Teate

Keegi on postitanud teate
selles keeles

saadaval

Esitatud: Mardi *

uus

PLAGRON

Tänapäeval puhtalt orgaaniline taimekasvatuse ei ole enam võimalus, vaid must. Tarbijad nõuavad, et põllumajanduses ja aianduses ka võttes loomulik lähenemine kui võimalik austust inimestele ja keskkonnale. Lai valik lisandeid Plagron pakkuda kõik, mis on parim teie taimed. Just tänu tasakaalustatud koostis puhtaim koostisosade, et kõik tooted, mis kannavad Plagron silt on ennetav mõju, kaitsevahendid ja optimaalse toitumise.

Top Grow Box 100% looduslik.

Top Grow Box 100% looduslik ideaalne komplekt, kui lõhna, maitse ja kvaliteet on olulised. Orgaanilise aluse väetis Alga Grow Alga Bloom ja stimuleerida kasvu ja õitsemist ja parandada mulla struktuuri. Kõik tooted 100% looduslik Plagron võimalik saada parim maitse ja kõige peen aroom. Sisu ühe Top Grow Box on piisavalt saada ruutmeetri taimi.

 • Kõik vajalik kasvada 1 m 2 taime
 • Otsustab Top Grow Box 100% looduslik või Top Grow Box 100% TERRA
 • Iga Top Grow Box sisaldab unikaalset korduva Green Sensation
 • Keeduklaas ja kergem Plagron lisatud

See Pack Plagron töötatud haritava maa orgaanilisel alusel, koosneb:

 • Plagron Alga Grow (100ml), et saada soovitud sõnalt juurte arengut, Plagron Alga kasvu sisaldab mitmesuguseid kasvustimulaatoritega lisandid võimaldavad töödeldud taimi optimaalselt areneda lähemal kiirendatud korras. Plagron Alga kasvu on tuumaelektrijaama ja orgaaniliste vedela väetise, taim saab otse neelama. Plagron Alga kasvu sisaldab lämmastikku suhteline sisaldus (4%), fosfor (6%), kaaliumhüdroksiidi (8%), aminohappeid, mikroelemente ja mineraalaineid, mis soodustavad ülevoolav kasvu, juurte arengut nende vastupanuvõimet stressi ja stimuleerib looduslikke moodustamise klorofülli.
 • Plagron vita sõit (100ml): Plagron Vita Race sisaldab looduslike hormoonide kasvu ja õitsemise ja seega on stimuleeriv toime kogu tsükli.
 • Plagron Võimsus Roots (100ml): stimulaator bioloogilise juured, mis tagab kiirema ja rikkalik juurte arengut, paremat toitainete imendumist, tõhusama kasutamise väetiste ja käesoleva paremat tootlust kõigi testitud taimed.
 • Plagron Alga Bloom (1L) töötati eriti õitsemise faasis. See on vedelik orgaaniliste toitainete ka mullas. See sisaldab tasakaalustatud ja täpne kogum fosfaatide ja kaaliumkloriidi, et taim saab otse neelavad nii looduslikult optimeerida õitsemist. Fosfor Plagron Alga Bloom edendab parema juurte arengut ja arvukus lilled. Plagron Alga Bloom annab oma taimed, mis hoo vaja algatada lõpliku õitsemise tõukejõudu.
 • Plagron Green Sensation (100ml) on Bloom stimulaator (korduva) viimase nädalat enne saagi. Mis Plagron Green Sensation ei ole enam vajalik kasutada muid toitaineid (PK 13-14, ensüümide ...). Plagron Green Sensation pakub rikkalikku ja rikkalik õitsemine, see otseselt edendab suhkruid ja tulemuseks on rakustruktuuri vähem tundlik stressi. Koos hea väetis ja hea valgustus naatrium saad rikkalik saak ja kvaliteet !!!


See kast sisaldab:

Vetikast Grow 100 ml
Vetikast Bloom 1 l
Võimsus Roots: 100 ml
Vita rass: 100 ml
Green Sensation: 100 ml

ettepanekud Plagron

 • Parimate tulemuste saavutamiseks on soovitatav kombineerida toodete Top Grow Box 100% naturaalne Royalmix, Batmix ja Plagron Allmix.
 • Lae kultuuri ajakava 100% looduslik Grow ajakava CultureIndoor .

Ole esimene hindaja !

Accept

Selleks, et pakkuda teile teenuseid ja pakkumised vastavalt teie huvidele, kultuuri- Indoor kasutab küpsiseid. Jätkates veebilehte, nõustute nende kasutamisega. Lisateavet ja küpsiseid seada, klõpsa siin .