Toode lisatud ostukorvi edukalt
kogus
kogusumma
Seal 0 [/ 1] tooteid oma ostukorvi. Seal on 1 toode oma ostukorvi.
Kokku tooted TTC
Laevandus TTC Et kindlaks teha,
pakkimine TTC 0,00 €
Maksud 0,00 €
kogusumma TTC
Jätka ostlemist järjekord
-20%
Ainult! Biobizz - Bio Grow 10L, orgaaniline kasv väetise

Biobizz - Bio Grow 10L, orgaaniline kasv väetise

NPK = 4-3-6 - Organic Grow aktiveerib mikroflooras substraadile tänu suhkrupeedi ekstrakt Holland 100% looduslik, mida tavaliselt nimetatakse viinamarjamelass. Intense toitumise!

rohkem üksikasju

puhkus:
75,00 € TTC
-20%
60,00 € TTC

052-061-028

kogus

Hind / ühik : 5,46 € (välja arvatud tulumaks), eurot L

Kliendi Teate

Keegi on postitanud teate
selles keeles

saadaval

Esitatud: Mardi *

uus

BIOBIZZ

Biobizz roheline filosoofia: olla teadlik keskkonnaprobleemidest ja teha mahepõllumajanduse kättesaadav kõigile, ilma kahjulikku mõju keskkonnale.

Alates 1992. aastast on Biobizz spetsialiseerunud arendamise ja valmistamise mulla segud, väetised ja lisandid mõeldud mahepõllunduskeskusi mistõttu on kõige kogenud osutaja orgaaniliste väetiste ja kõige tuntumaks Hollandi.

Enne orgaaniliste väetiste on paremad müügil, võite olla kindel, et nad on saanud kõrgeimal tasemel uurimis- ja arendustegevuses. Iga Biobizz® toote sisaldab endiselt suurepärane summa orgaanilisi koostisosi.

Mis Bio Grow?

Teil on võimalik taotleda Selle vedela väetise kõige pinnas ja substraat segusid. Selle koostis põhineb 100% orgaaniline ekstrakt Hollandi suhkrupeet, mida tavaliselt nimetatakse viinamarjamelass.
See toode suhkruroost saadud suhkrupeedist või suhkruroost valmistatakse sarnaselt füüsiline käärimisprotsessi. Suhkrut tärklist Seejärel töödeldakse ensüümidega toota glükoosi mis koos teiste taimetoitainete, aitavad toota rikas toit allikas mulla mikroobide elu muuta see viljakas.
Looduslikud suhkrud ja kaalium esineb Bio • Grow aktiveerib bakteriaalse floora substraadi tagada Runsaskätinen saagi magus ja maitsev puu.

KESKKOND

  • INSIDE
  • VÄLJASPOOL

PHASE

  • KASVU
  • BLOOMING

FUNCTION

  • NUTRITION

Kuidas kasutada Bio Grow?

Kasutama hakata niipea, kui esimene lehed ilmuvad seni, kuni jaam jõuab 10 kuni 15 cm kõrge. Siis edasi kasutada Bio-Grow kuni puu tootmine on lõpetatud.

TAOTLUS

• Bio Grow® sobib kõikidele segud substraate, vahendeid ja meetodeid viljelemiseks.

pihusti

normaalne kastmist

annus

1-4 ml liitri vee

Kasutades Kõik MIX® või Light MIX®, suurepärane annus on 1 ml liitri vee kohta.

Hoiatused ja ettevaatusabinõud
Hoida lastele kättesaamatus kohas.
Ärge neelake.
Järgige allpool.

Ole esimene hindaja !

Accept

Selleks, et pakkuda teile teenuseid ja pakkumised vastavalt teie huvidele, kultuuri- Indoor kasutab küpsiseid. Jätkates veebilehte, nõustute nende kasutamisega. Lisateavet ja küpsiseid seada, klõpsa siin .