Toode lisatud ostukorvi edukalt
kogus
kogusumma
Seal 0 [/ 1] tooteid oma ostukorvi. Seal on 1 toode oma ostukorvi.
Total products TTC
Total shipping TTC To be determined
pakkimine TTC 0,00 €
Tax 0,00 €
kogusumma TTC
Jätka ostlemist järjekord

Ventilatsioon - Kliima

Tere tulemast meie ruumi pühendatud kliima juhtimise aiandus ala. Kultuur Indoor parimate hindadega.

Mänedžerid niiskus, temperatuur ja ventilatsioon oma kasvava tuba, need seadmed võimaldavad teil optimeerida tootlikkust oma kultuuride oluliselt.

Pange tähele, et eduka siseruumides kasvatamiseks sõltub osavõtjate põllumajandustootja korratakse ...

Tere tulemast meie ruumi pühendatud kliima juhtimise aiandus ala. Kultuur Indoor parimate hindadega.

Mänedžerid niiskus, temperatuur ja ventilatsioon oma kasvava tuba, need seadmed võimaldavad teil optimeerida tootlikkust oma kultuuride oluliselt.

Pange tähele, et eduka siseruumides kasvatamiseks sõltub osavõtjate põllumajandustootja korratakse ilm väljas, puhas keskkond põllukultuuri ... Temaga.

"Kultuur Indoor".

Seega, et "kutsu Nature" kodus, iga põllumajandustootja on paigaldada:

- ekstraheerimisaparaati ja sisestaja. Leiad tuntud kaubamärke, kvaliteedi ja usaldusväärne nagu süsteem Air , Winflex ventilatsioon , Prima Klima , Ruck Max Fan ... Mõned on isegi helikindlad teile pakkuda olulist kohtuistungil mugavust ( Winflex jaotus , saab filtreerida Iso Max , .. .).

- lisaseadme hallata õhus nagu ventilatsioonitorude, klambrid, lindi ...

- ventilaatorit (või mitmele ventilaatorite vastavalt kaetava ala). (Re) Avasta toodete BLT , Honeywell , Advanced tärni ...

- vahendid meetmete ja kliima kontroll kultuuri ruumi. Seal leiad vajalikud vahendid, nagu termomeetrid ja / või hügromeetrid visualiseerida kliima, niisutajad ja õhuniisutajad ; vaid ka juhtimise kontrolli (termostaat, hygrostat ...) tagada osaline või täielik automatiseerimine kliima, tahte järgi siseruumide aednik. Mis SuperPro , Winflex ventilatsioon , Davin , GSE , Ecotechnics , Harvest Master ...

Vaata ka kujutada:

- lõhn potentsiaali juhtimise kaudu süsiniku filter , mille eesmärk on kaotada kõik soovimatud lõhnad, tänu kuulus mudelid levitab Winflex Hy-Filter , saab filtreerida , Phresh Filter , Prima Klima ... abil ionisaatorid , või "haisev tekk", mida eeterlike õlide, toodetesse esitanud neutraliseerijat , ONA või Vaportek .

- CO2 rikastamise potentsiaali (süsinikdioksiid, "kütus" oluline istutada fotosünteesi), et parandada järjepidevalt, toodavad nõudlik kasvatajate paigaldamisega täielik pakutavaid vahendeid Harvest Master , SuperPro , GSE , ECOTECHNICS ...

Ja alati leida parima hinna web Culture Indoor !!!!

vähendama
detailid
Ventilatsioon - Kliima
Showing 1 to 719 items

filtrid (719 tooted)

toode on olemas

hind

0 € - 710 €

kaal

0 - 160
Teie registreerimine oli edukas Your email is already registered
or this is not an email address
Accept

Selleks, et pakkuda teile teenuseid ja pakkumised vastavalt teie huvidele, kultuuri- Indoor kasutab küpsiseid. Jätkates veebilehte, nõustute nende kasutamisega. Lisateavet ja küpsiseid seada, klõpsa siin .