Toode lisatud ostukorvi edukalt
kogus
kogusumma
Seal 0 [/ 1] tooteid oma ostukorvi. Seal on 1 toode oma ostukorvi.
Kokku tooted TTC
Laevandus TTC Et kindlaks teha,
pakkimine TTC 0,00 €
Maksud 0,00 €
kogusumma TTC
Jätka ostlemist järjekord

URBAN GARDENING

Tere tulemast Kultuur Indoor urbanistlikku aia.

Kultuur Indoor kaatrid arvesse väljas, pakkudes: Pot ja aed, taimsed plaaster, kasvuhoone köögiviljade plaaster, aed piire, kasvuhooned, köögiviljaaed köök, elutuba juurviljaaed, istutusmuldadest ja väetised, ravile ja hooldusele, orgaanilise aiandus, anti -nuisibles, taime aedades, jootmise ja aia...

Tere tulemast Kultuur Indoor urbanistlikku aia.

Kultuur Indoor kaatrid arvesse väljas, pakkudes: Pot ja aed, taimsed plaaster, kasvuhoone köögiviljade plaaster, aed piire, kasvuhooned, köögiviljaaed köök, elutuba juurviljaaed, istutusmuldadest ja väetised, ravile ja hooldusele, orgaanilise aiandus, anti -nuisibles, taime aedades, jootmise ja aiandus tarvikud, taimed ja seinu Flowall tooteid (näha DECO magazine) ja Amytis või isegi väljaspool targad read C-Green , on Wallflower .

Või laia taime seinad stabiliseerunud margid FlowerBox , Naturalys või meamea . Prantsuse kujunduse, mis põhineb väga omapärane esitlus taimede tabelis. Need on soigneusment külmutatud aeg glütseriin vanni ja seejärel kaetud looduslike värvide (vastupidavuse 9 kuni 10 aastat). Roheline seina või stabiliseeritud taim annab elutuba, mis on kohe meeldivama välimuse, rohkem "looduslik".

Tavad, neid teemasid on stabiliseerunud lihtne hooldus (ainult tolmu iga 2 või 3 kuud on soovitatav), kuid nõuavad, hea visuaalne säilitamine, mis pannakse kuiva ala (alla 60% niiskuse ) ja kes ei saanud otsest päikesevalgust.

Parim hinnad on linna aiandus Kultuur Indoor.

vähendama
detailid
URBAN GARDENING
Toode 1 855

filtrid (855 tooted)

toode on olemas

hind

0 € - 1100 €

kaal

0 - 1260
Teie registreerimine oli edukas Your email is already registered
or this is not an email address
Accept

Selleks, et pakkuda teile teenuseid ja pakkumised vastavalt teie huvidele, kultuuri- Indoor kasutab küpsiseid. Jätkates veebilehte, nõustute nende kasutamisega. Lisateavet ja küpsiseid seada, klõpsa siin .