Toode lisatud ostukorvi edukalt
kogus
Seal 0 [/ 1] tooteid oma ostukorvi. Seal on 1 toode oma ostukorvi.
kogusumma
Jätka ostlemist

URBAN GARDENING

Tere tulemast Kultuur Indoor urbanistlikku aia.

Kultuur Indoor kaatrid arvesse väljas, pakkudes: Pot ja aed, taimsed plaaster, kasvuhoone köögiviljade plaaster, aed piire, kasvuhooned, köögiviljaaed köök, elutuba juurviljaaed, istutusmuldadest ja väetised, ravile ja hooldusele, orgaanilise aiandus, anti -nuisibles, taime aedades, jootmise ja aia...

Tere tulemast Kultuur Indoor urbanistlikku aia.

Kultuur Indoor kaatrid arvesse väljas, pakkudes: Pot ja aed, taimsed plaaster, kasvuhoone köögiviljade plaaster, aed piire, kasvuhooned, köögiviljaaed köök, elutuba juurviljaaed, istutusmuldadest ja väetised, ravile ja hooldusele, orgaanilise aiandus, anti -nuisibles, taime aedades, jootmise ja aiandus tarvikud, taimed ja seinu Flowall tooteid (näha DECO magazine) ja Amytis või isegi väljaspool targad read C-Green , on Wallflower .

Või laia taime seinad stabiliseerunud margid FlowerBox , Naturalys või meamea . Prantsuse kujunduse, mis põhineb väga omapärane esitlus taimede tabelis. Need on soigneusment külmutatud aeg glütseriin vanni ja seejärel kaetud looduslike värvide (vastupidavuse 9 kuni 10 aastat). Roheline seina või stabiliseeritud taim annab elutuba, mis on kohe meeldivama välimuse, rohkem "looduslik".

Tavad, neid teemasid on stabiliseerunud lihtne hooldus (ainult tolmu iga 2 või 3 kuud on soovitatav), kuid nõuavad, hea visuaalne säilitamine, mis pannakse kuiva ala (alla 60% niiskuse ) ja kes ei saanud otsest päikesevalgust.

Parim hinnad on linna aiandus Kultuur Indoor.

vähendama
detailid
URBAN GARDENING
Showing 1 to 858 items

filtrid (19 tooted)

toode on olemas

hind

10 € - 50 €

kaal

Nr valikuvõimalusi selles grupis

Teie registreerimine oli edukas Your email is already registered
or this is not an email address
Accept

Selleks, et pakkuda teile teenuseid ja pakkumised vastavalt teie huvidele, kultuuri- Indoor kasutab küpsiseid. Jätkates veebilehte, nõustute nende kasutamisega. Lisateavet ja küpsiseid seada, klõpsa siin .