Toode lisatud ostukorvi edukalt
kogus
Seal 0 [/ 1] tooteid oma ostukorvi. Seal on 1 toode oma ostukorvi.
kogusumma
Jätka ostlemist

Niisutussüsteemide ning

Tere tulemast suurim kataloogi niisutussüsteemide ning turul. In hüper-konkurentsivõimeliste hindadega Kultuur Indoor.

Avasta soilless kultuuri ja automatiseeritud läbi suurim valik hüdropoonikasüsteemid või aeropoonilise et hoovuste tabelid , NFT või vertikaalne .

Kõik need süsteemid on välja töötatud juhid Euroopa turule Nutriculture , Plat...

Tere tulemast suurim kataloogi niisutussüsteemide ning turul. In hüper-konkurentsivõimeliste hindadega Kultuur Indoor.

Avasta soilless kultuuri ja automatiseeritud läbi suurim valik hüdropoonikasüsteemid või aeropoonilise et hoovuste tabelid , NFT või vertikaalne .

Kõik need süsteemid on välja töötatud juhid Euroopa turule Nutriculture , Platinium Hydroponics , GHE , AutoPot , HYDROSYSTEM , IWS süsteem , Roheline Diamonds AeroSystem ...

Naudi toodangule Platinum Hydroponics , täiesti uuenduslik ja väga populaarne Praegune siseruumides kasvatajad. Worldwide.

Vahemikus Modular Platinum Hydroponics tagab nende kasutajate kasutusmugavus ja hämmastav moodulitest (ja kiiresti!) In erinevate võimaluste eelkultuuride pakutud selle   geniaalne soilless kultuuri süsteeme. Tegelikult saab veeta "klassikaline hüdropoonika" savi helmed sellises aeropoonilise süsteemi või maapealset režiim tõusu ja mõõna leiba või vill kuubikud hetkega.

Tõend teadmisi Platinum Hydroponics : nutikas vertikaalne aeropoonilise süsteemi Pyramid, saadaval 1 ruutmeetri või 2 m ruudu , mis sai Ameerika vajutage ja hästi edendanud seas top 20 kõige uuenduslikumaid süsteemid 2014. aasta!

Saadaval mitmes suuruses: väiksem versioon 40 x 40 cm kehtestamisega Platinum Modular 2 ruutmeetrit. Ja paljudes koosseisudes nagu Platinum HydroPro HydroStar Platinum, Platinum HydroGrower AeroPro Platinum, Platinum Aerostar, Platinum AEROTOP bouturettes SuperCloner Platinum, Platinum või Platinum hydrostone tõusu ja mõõna.

Lühidalt, Platinium Hydroponics süsteemid rahuldab teid igati: ülim tõhusust aliée parima hinnaga!

Kultuur Indoor teie kasvada poes online, pakub ka alati olnud kõik süsteemid GHE (General Hydroponics Europ) oma vesikultuuride versioonid : Waterfarm, Aquafarm, hollandi Pot Hydro 1 ruutmeetri või rohkem ... või nende aeropoonilise meetodeid , kuulsa hollandi Pot Aero 1 ruutmeetri või rohkem, mitu AeroFlos (manager 10 kuni rohkem kui 80 taimed), AeroFarm ... samuti nende tõhusa bouturettes aeropoonilise nagu lõikelaud 27 , Rainforest 2 ja Rainforest 72 lõikamisega.

Lisaks brändi Nutriculture Ltd rahuldab mistahes kasvataja, alates algajast arenenud koos hüdropoonikasüsteemid näiteks erinevate Flo Gro on NFT GroTanks premeeritakse nende tootlikkus (Guinness Records Book), ja nende variante, CLS Multi Dukes ... ja teised aeropoonilise meetod : amatsoonid on bouturettes propagator või Xstream ...

Avasta täiesti uuenduslik hüdropoonikasüsteemid Leidlikke süsteemid Autopot , tegutsevad põhimõttel kapillaarsuskatse (ilma elektrita!) Või kui IWS süsteem , nutikas nagu täiesti reguleeritavad pinna suhtes võtta kultuuriti . Aga ka VersaGrow arvukad Wilma poolt Atami ...

Leia kõik vertikaalsed hüdropoonikasüsteemid tagada maksimaalne tootlikkus ees pindala, kui EcoGroWalls AgrowTents on Green Diamond AeroSytem EcoSytems on Pi ja Pi-Wall-Rack ...

Aga ka erinevate mudelite täielik üleujutus tabelid ettepanek Nutriculture Ltd ja Platinum Hydroponics . Või olla iseendaga ujutatud tabelid FlowTable , Garland , riigiduuma või prügikastidesse Kaalud. ..

Selles osas leiate ka osad vaja luua oma sise aiandus- süsteemi või säilitada olemasolevat süsteemi kaudu veepumbad ja õhu on keelekümblus on pöördosmoosi on tsükliline taimerid on toru plastist, sprinklerid, pistikud , ... ja väga eriti edukas niisutussüsteemid kvaliteedi kaubamärke nagu BLUMAT või sIROFLEX .

Lõpuks retrouvrez ja nautida disain tuntuima vesikultuuride lahendus, absoluutselt täielik (isegi sh valgustus), lihtne paigaldada ja autonoomne: AeroGarden .

Täiesti ainulaadne Euroopas, üle 5000 viited (!!!), Kultuur Indoor seisab täna tõeline supermarket hüdropoonika.

Kindlasti, ultra-konkurentsivõimelisi hindu pidevalt ettepanek Kultuur Indoor lõpetab veenda teid !!!

vähendama
detailid
Niisutussüsteemide ning
Showing 1 to 1164 items

filtrid (943 tooted)

toode on olemas

hind

0 € - 380 €

kaal

Nr valikuvõimalusi selles grupis

Teie registreerimine oli edukas Your email is already registered
or this is not an email address
Accept

Selleks, et pakkuda teile teenuseid ja pakkumised vastavalt teie huvidele, kultuuri- Indoor kasutab küpsiseid. Jätkates veebilehte, nõustute nende kasutamisega. Lisateavet ja küpsiseid seada, klõpsa siin .