Toode lisatud ostukorvi edukalt
kogus
kogusumma
Seal 0 [/ 1] tooteid oma ostukorvi. Seal on 1 toode oma ostukorvi.
Kokku tooted TTC
Laevandus TTC Et kindlaks teha,
pakkimine TTC 0,00 €
Maksud 0,00 €
kogusumma TTC
Jätka ostlemist järjekord
-20%
Biobizz - Outdoor Pack väetis

Biobizz - Outdoor Pack väetis

puhkus:
14,50 € TTC
-20%
11,60 € TTC

052-061-031

kogus

Kliendi Teate

Keegi on postitanud teate
selles keeles

saadaval

Esitatud: Mardi *

uus

BIOBIZZ

Biobizz roheline filosoofia: olla teadlik keskkonnaprobleemidest ja teha mahepõllumajanduse kättesaadav kõigile, ilma kahjulikku mõju keskkonnale.

Alates 1992. aastast on Biobizz spetsialiseerunud arendamise ja valmistamise mulla segud, väetised ja lisandid mõeldud mahepõllunduskeskusi mistõttu on kõige kogenud osutaja orgaaniliste väetiste ja kõige tuntumaks Hollandi.

Enne orgaaniliste väetiste on paremad müügil, võite olla kindel, et nad on saanud kõrgeimal tasemel uurimis- ja arendustegevuses. Iga Biobizz® toote sisaldab endiselt suurepärane summa orgaanilisi koostisosi.

Proovi paki: Outdoor Pack

Kui kliima teie piirkonnas, saate sisse lülitada väljas kultuuri, kuid te ei ole kindel, kuidas alustada, las Biobizz teha oma valik lihtsam. Proovige meie Outdoor Pack (paki väljas põllukultuurid), üks neljast liikmest meie pere väga hiljutine test toote pakkides Biobizz Trypacks.

Saad kasvatada oma taimed nagu tõeline professionaal täieliku paketi kõrge kvaliteediga, mis on mõeldud olema lihtne käsitseda, kasutada ja lihtne ühendada * ja lihtne maksma.

Pakendi väljas põllukultuuride Outdoor-pakend sisaldab:

Bio Bloom, Fish Mix ja Top Max.

Kombinatsioon, mis võimaldab põllumajandustootja saada väärtuslikke kogemusi Biobizz eri väetistega, kuna see võimaldab pakkuda esmasele toitumisvajadustele 1-4 taimed. Biobizz Fish Mix selles pakendis sisalduvat võimendab kõik looduslikud mineraalid ja (mikro) organismide ja stimuleerib kasulike bakterite. Kõrge proteiinisisaldus võimaldab luua rikas orgaanilist substraati. Aga ärge proovige seda kodus või siis hoidke avatud FENETRES terve nädala! Alusta oma kogemusi ökoloogilise kultuuri test pack.

Biobizz TryPack!
* Kasutage mõne teise toote või Biobizz test pakkides Trypacks suurendada saagi ja minimeerida kulusid.

Outdoor paki (paki väljas kultuuride) Biobizz sisaldab:
- Bio Bloom - 250 ML
- Kala Mix - 250ML
- Top Max - 250 ML

Ole esimene hindaja !

Accept

Selleks, et pakkuda teile teenuseid ja pakkumised vastavalt teie huvidele, kultuuri- Indoor kasutab küpsiseid. Jätkates veebilehte, nõustute nende kasutamisega. Lisateavet ja küpsiseid seada, klõpsa siin .