Toode lisatud ostukorvi edukalt
kogus
kogusumma
Seal 0 [/ 1] tooteid oma ostukorvi. Seal on 1 toode oma ostukorvi.
Kokku tooted TTC
Laevandus TTC Et kindlaks teha,
pakkimine TTC 0,00 €
Maksud 0,00 €
kogusumma TTC
Jätka ostlemist järjekord
-20%
Biobizz - TryPack stimulaator ja korduva

Biobizz - TryPack stimulaator ja korduva

puhkus:
29,50 € TTC
-20%
23,60 € TTC

052-061-032

kogus

Kliendi Teate

Keegi on postitanud teate
selles keeles

saadaval

Esitatud: Mardi *

uus

BIOBIZZ

Biobizz roheline filosoofia: olla teadlik keskkonnaprobleemidest ja teha mahepõllumajanduse kättesaadav kõigile, ilma kahjulikku mõju keskkonnale.

Alates 1992. aastast on Biobizz spetsialiseerunud arendamise ja valmistamise mulla segud, väetised ja lisandid mõeldud mahepõllunduskeskusi mistõttu on kõige kogenud osutaja orgaaniliste väetiste ja kõige tuntumaks Hollandi.

Enne orgaaniliste väetiste on paremad müügil, võite olla kindel, et nad on saanud kõrgeimal tasemel uurimis- ja arendustegevuses. Iga Biobizz® toote sisaldab endiselt suurepärane summa orgaanilisi koostisosi.

TryPack BIOBIZZ: Stimuleerivad Pack

Sa pead stimuleerida kasvu oma taimed? Kas olete kunagi proovinud temaga rääkida ja laulda neid ilma saada soovitud tulemusi? Biobizz on lihtne! Proovige meie Stimulantantagonistide Pack, üks neljast liikmest meie pere väga hiljutine test toote pakkides Biobizz Trypacks.

Saad kasvatada oma taimed nagu tõeline professionaal täieliku paketi kõrge kvaliteediga, mis on mõeldud olema lihtne käsitseda, kasutada ja lihtne ühendada * ja lihtne maksma.

Pakendis stimuleeriv Root Juice, Top Max ja Alg-A-Mic. Kombinatsioon, mis võimaldab mahetalunikust samuti vesikultuuride kasvataja saada väärtuslikke kogemusi vahemikus väetisi Biobizz südamestimulaatorid, kuna see võimaldab pakkuda esmasele toitumisvajadustele 1-4 taimed. Täiuslik paki kui see, mida sa tahad on saada kõige välja oma saagi toodetud ökoloogiliselt. Stimulantravi Pack Biobizz, saad magusam maitse ja isegi paremad kui hüdropoonika!

Alusta oma kogemusi ökoloogilise kultuuri TryPack Biobizz!

* Kasutage mõne teise toote või Biobizz test pakkides Trypacks suurendada saagi ja minimeerida kulusid.
Stimuleeriva Pakendis:
- Root Juice - 250ml
- Top Max - 250 ML
- Alg-A-Mic - 250 ML

Ole esimene hindaja !

Accept

Selleks, et pakkuda teile teenuseid ja pakkumised vastavalt teie huvidele, kultuuri- Indoor kasutab küpsiseid. Jätkates veebilehte, nõustute nende kasutamisega. Lisateavet ja küpsiseid seada, klõpsa siin .