Toode lisatud ostukorvi edukalt
kogus
Seal 0 [/ 1] tooteid oma ostukorvi. Seal on 1 toode oma ostukorvi.
kogusumma
Jätka ostlemist
Kit 150W Magnetballast

Kit 150W Magnetballast

Selles osas leiad komplektid 150W HPS (kõrgrõhunaatriumaurulampides - õitsemise spekter) ja need 150W MH (Metal Halid - Majanduskasv spektrit) Nende komplektide hulka helkur, lamp ja ballast. See võimsus pindala on 50 x 50 cm, optimaalselt. Me tuletame teile meelde, et need komplektid tarnitakse ilma 150W elektriliinid, mis on saadaval valikud, ...

Selles osas leiad komplektid 150W HPS (kõrgrõhunaatriumaurulampides - õitsemise spekter) ja need 150W MH (Metal Halid - Majanduskasv spektrit) Nende komplektide hulka helkur, lamp ja ballast. See võimsus pindala on 50 x 50 cm, optimaalselt. Me tuletame teile meelde, et need komplektid tarnitakse ilma 150W elektriliinid, mis on saadaval valikud, kliki seda linki, et magnetvälja ballast. Või seda linki, et saada konkreetset kaabel ühendamiseks vajaliku elektrooniline ballast E40 pesa peegeldi (nagu Lumatek nõuda ballast NanoLux, SuperLumens või DigiLight).

vähendama
detailid
Kit 150W Magnetballast
Showing 1 to 20 items

filtrid (20 tooted)

Alamkategooria

Nr valikuvõimalusi selles grupis

märk

toode on olemas

hind

50 € - 110 €

kaal

Nr valikuvõimalusi selles grupis

Teie registreerimine oli edukas Your email is already registered
or this is not an email address
Accept

Selleks, et pakkuda teile teenuseid ja pakkumised vastavalt teie huvidele, kultuuri- Indoor kasutab küpsiseid. Jätkates veebilehte, nõustute nende kasutamisega. Lisateavet ja küpsiseid seada, klõpsa siin .