Toode lisatud ostukorvi edukalt
kogus
kogusumma
Seal 0 [/ 1] tooteid oma ostukorvi. Seal on 1 toode oma ostukorvi.
Kokku tooted TTC
Laevandus TTC Et kindlaks teha,
pakkimine TTC 0,00 €
Maksud 0,00 €
kogusumma TTC
Jätka ostlemist järjekord
Kit 250w lamp elektrooniline ballast

Kit 250w lamp elektrooniline ballast

Selles osas leiad komplektid lambid 250W HPS (kõrgrõhunaatriumaurulampides - õitsemise spekter) ja need lambid komplekt 250W MH (Metal Halid - Majanduskasv spektrit) Nende komplektide hulka helkur, lamp ja ballast. See võimsus pindala on 60 x 60 cm, optimaalselt. Me tuletame teile meelde, et need valgustus komplektid 250W HPS või mh tarnitakse i...

Selles osas leiad komplektid lambid 250W HPS (kõrgrõhunaatriumaurulampides - õitsemise spekter) ja need lambid komplekt 250W MH (Metal Halid - Majanduskasv spektrit) Nende komplektide hulka helkur, lamp ja ballast. See võimsus pindala on 60 x 60 cm, optimaalselt. Me tuletame teile meelde, et need valgustus komplektid 250W HPS või mh tarnitakse ilma elektriliinid, mis on saadaval valikud, kliki seda linki, et magnetvälja ballast. Või seda linki, et saada konkreetset kaabel ühendamiseks vajaliku elektrooniline ballast E40 pesa peegeldi (nagu Lumatek nõuda ballast NanoLux, SuperLumens või DigiLight).

vähendama
detailid
Kit 250w lamp elektrooniline ballast
Toode 1 12

filtrid (12 tooted)

toode on olemas

hind

150 € - 250 €

kaal

3 - 8
Teie registreerimine oli edukas Your email is already registered
or this is not an email address
Accept

Selleks, et pakkuda teile teenuseid ja pakkumised vastavalt teie huvidele, kultuuri- Indoor kasutab küpsiseid. Jätkates veebilehte, nõustute nende kasutamisega. Lisateavet ja küpsiseid seada, klõpsa siin .