Toode lisatud ostukorvi edukalt
kogus
Seal 0 [/ 1] tooteid oma ostukorvi. Seal on 1 toode oma ostukorvi.
kogusumma
Jätka ostlemist
Kit 600w lamp Lumatek

Kit 600w lamp Lumatek

Tere tulemast raadiuses 600w HPS lambid komplektid (kõrgrõhunaatriumaurulampides - õitsemise spekter) ja lamp komplekt 600w MH (metallide - Majanduskasv spektrit) Nende komplektide hulka helkur, lamp ja ballast. See võimsus 600w pindala 120 x 120 cm, optimaalselt. Me tuletame teile meelde, et need komplektid tarnitakse ilma 600W elektriliinid, m...

Tere tulemast raadiuses 600w HPS lambid komplektid (kõrgrõhunaatriumaurulampides - õitsemise spekter) ja lamp komplekt 600w MH (metallide - Majanduskasv spektrit) Nende komplektide hulka helkur, lamp ja ballast. See võimsus 600w pindala 120 x 120 cm, optimaalselt. Me tuletame teile meelde, et need komplektid tarnitakse ilma 600W elektriliinid, mis on saadaval valikud, kliki seda linki, et magnetvälja ballast. Või seda linki, et saada konkreetset kaabel ühendamiseks vajaliku elektrooniline ballast E40 pesa peegeldi (nagu Lumatek nõuda ballast NanoLux, SuperLumens või DigiLight).

vähendama
detailid
Kit 600w lamp Lumatek
Showing 1 to 34 items

filtrid (34 tooted)

Alamkategooria

Nr valikuvõimalusi selles grupis

toode on olemas

hind

180 € - 390 €

kaal

4 - 18
Teie registreerimine oli edukas Your email is already registered
or this is not an email address
Accept

Selleks, et pakkuda teile teenuseid ja pakkumised vastavalt teie huvidele, kultuuri- Indoor kasutab küpsiseid. Jätkates veebilehte, nõustute nende kasutamisega. Lisateavet ja küpsiseid seada, klõpsa siin .