Toode lisatud ostukorvi edukalt
kogus
kogusumma
Seal 0 [/ 1] tooteid oma ostukorvi. Seal on 1 toode oma ostukorvi.
Kokku tooted TTC
Laevandus TTC Et kindlaks teha,
pakkimine TTC 0,00 €
Maksud 0,00 €
kogusumma TTC
Jätka ostlemist järjekord
-20%
Plagron Toide Roots 100 ml, juurviljade aktivaatori

Plagron Toide Roots 100 ml, juurviljade aktivaatori

Plagron Toide Roots stimuleerib juurte arengut ja suurendab resistentsust suurepärane kasvatamiseks pinnasele, hydroponics, aeropoonikal, kookoskiud, juuremugulad stimulaator kõik põllukultuurid.

rohkem üksikasju

16,36 € TTC
-20%
13,09 € TTC

057-056-040

kogus

Hind / ühik : 109,06 € (välja arvatud tulumaks), eurot L

Kliendi Teate

Keegi on postitanud teate
selles keeles

saadaval

Esitatud:
Mercredi24/04/2019.*
See jääb------homme tuleb

uus

PLAGRON

Tänapäeval puhtalt orgaaniline taimekasvatuse ei ole enam võimalus, vaid must. Tarbijad nõuavad, et põllumajanduses ja aianduses ka võttes loomulik lähenemine kui võimalik austust inimestele ja keskkonnale. Lai valik lisandeid Plagron pakkuda kõik, mis on parim teie taimed. Just tänu tasakaalustatud koostis puhtaim koostisosade, et kõik tooted, mis kannavad Plagron silt on ennetav mõju, kaitsevahendid ja optimaalse toitumise.

Võimsus Roots.

Stimuleerib juurte arengut ja suurendab vastupidavust

Võimsus Roots on orgaaniline root stimulaator. See stimulaator kasutatakse kasvuperioodil ja esimestel nädalatel õitsemise faasi. Võimsus Roots stimuleerib juurte arengut ja suurendab vastupidavust taim. Toode toimib kiiresti ja on ökonoomne kasutada. Imendumine taime on peaaegu kohe. Võimsus Roots näeb intensiivsel taimed.

kasutamine
Loksutada enne kasutamist. Annus: 1ml Power Roots 1 liiter vett (1: 1000). Kasutage seda vedela väetise iga kastmist lõpuni kolmandal nädalal õitsemist.

hoidma
Ärge kallutage toodet transpordi käigus ja säilitada eemal valgust. Soovitatav säilitustemperatuur: 0-30 ° C. Kui vees lahustunud selle säilivusaeg on 24 tundi.

ettevaatusabinõud
R 36/38: ärritab silmi ja nahka.

koostis
Vesi, humiinhapped merevetikaekstrakti askorbiinhapet (vitamiin C), aminohape, -müoinositooliga, tiamiini (B1-vitamiin), alfa-tokoferool (vitamiin E). Orgaanilise väetise NPK (1-0-2). 1% Kokku lämmastik (N), sealhulgas 1% orgaaniliselt seotud lämmastik, 0,2% fosforpentaoksiidina vees lahustuv (P2O5), 1,5% kaaliumoksiid vees lahustuv ( K2O). VÄETIS NF U 42- 001. Kompleksväetiste TÄIELIKULT Taimset ja loomset päritolu. Väetis põhineb loomsete ja taimsete jäätmete. Kasutada puhul tunnustatud vajadust; ei ületa määratud annust.

Nõuandeid Plagron

  • Kasutamine Power Roots võib vähendada üleannustamise oht väetis.
  • Võimsus Roots tugevdab vastupanu taim.

2 Roots Plagron stimulaator bioloogilise juured, mis tagab kiirema ja rikkalik juurte arengut, paremat toitainete imendumist, tõhusama kasutamise väetiste ja esitada parem tasu kõik taimed testitud. Juured võivad segada kõikide väetiste ja insektitsiididega.

annustamine:

Siirdamine: 10ml lahjenda toote ühe liitri vee kohta. Vesi põhjalikult selle seguga.

Pistikute lahjenda produkti 20ml ühes liitris vees. Kasta pistikud see lahendus 30 sekundit kuni 5 minutit.

lehtede pritsimiseks: lahjenda toote 5ml ühes liitris vees. Spray taim põhjalikult selle lahendusega kord kuus.

NPK1-0-2

Ole esimene hindaja !

Accept

Selleks, et pakkuda teile teenuseid ja pakkumised vastavalt teie huvidele, kultuuri- Indoor kasutab küpsiseid. Jätkates veebilehte, nõustute nende kasutamisega. Lisateavet ja küpsiseid seada, klõpsa siin .