Toode lisatud ostukorvi edukalt
kogus
kogusumma
Seal 0 [/ 1] tooteid oma ostukorvi. Seal on 1 toode oma ostukorvi.
Kokku tooted TTC
Laevandus TTC Et kindlaks teha,
pakkimine TTC 0,00 €
Maksud 0,00 €
kogusumma TTC
Jätka ostlemist järjekord
-20%
väetise plagron PUR ZYM 1L, ensüümi lahust, ensüümi

väetise plagron PUR ZYM 1L, ensüümi lahust, ensüümi

Kiirendab toitainete imendumist ja vähendab haigusi.

rohkem üksikasju

puhkus:
21,50 € TTC
-20%
17,20 € TTC

057-056-0101

kogus

Hind / ühik : 14,34 € (välja arvatud tulumaks), eurot L

Kliendi Teate

Keegi on postitanud teate
selles keeles

saadaval

Esitatud: Mardi *

uus

PLAGRON

Tänapäeval puhtalt orgaaniline taimekasvatuse ei ole enam võimalus, vaid must. Tarbijad nõuavad, et põllumajanduses ja aianduses ka võttes loomulik lähenemine kui võimalik austust inimestele ja keskkonnale. Lai valik lisandeid Plagron pakkuda kõik, mis on parim teie taimed. Just tänu tasakaalustatud koostis puhtaim koostisosade, et kõik tooted, mis kannavad Plagron silt on ennetav mõju, kaitsevahendid ja optimaalse toitumise.

Pure Zym.

Kiirendab toitainete imendumist ja vähendab haigusi.

Pure Zym on Meliorant looduslike ensüümidega. Toode aitab lagunemist surnud lehestik, et vabastada täiendavad toitainete, mis stimuleerivad pinnase bioloogiale. Lisaks Pure Zym suurendab hapniku imendumist tootmisvõimsuse ja kaitseb haiguste.

kasutamine
Loksutada enne kasutamist. Annus: 1 ml Pure Zym 1 liiter vett (1: 1000). Kasutage väetist iga kastmist lõpuni kolmandal nädalal õitsemist.

Sätete kehtestatud standard NF 42-004 U ei soovita kasutada seda väetist vähem kui 0,09 kg / m3 vett ja keelata üle 17 kg / m3 vett.

Kohandamisel kasutatava vee mineraalhapete või Aluseline tooteid, kasutada ainult nimetatud toodete puhul on normide NF U 42-005: 1994 ja NF U 42-006: 1994 kohustuslikud.

hoidma
Ärge kallutage toodet transpordi käigus ja säilitada eemal valgust. Soovitatav säilitustemperatuur: 0-30 ° C. Hoida pakend tihedalt suletuna. See toode sisaldab kelaaditekitiga: hoida immuunsed sõnnikuhunnik.

ettevaatusabinõud

  • R 36/38: ärritab silmi ja nahka.
  • Hoida lastele kättesaamatus kohas.
  • Tooted, mis võivad kujutada koolitus kristallid madalatel temperatuuridel: Mitte hoida temperatuuril alla 0 ° C

koostis
Vesi, sorbitool, suhkur, ensüüme tsellulaas ja pectinase. ensüümi lahust stabiliseeritud deklareeritud aktiivsusega: 25 ja BPU 2 FBG. Toitumislahendusi mineraalväetise - NF U 42-004, õhuke. Ema keskenduda mikroelement. Väetised, mis sisaldavad mikroelemente. Kasutada puhul tunnustatud vajadust, ei ületa määratud annust. Protsenti mass / mass puhastamata saadust: 0,12% CI.

Vihje Plagron

  • Kasutage Pure Zym pesta substraat korral taaskasutamist.

Ole esimene hindaja !

Accept

Selleks, et pakkuda teile teenuseid ja pakkumised vastavalt teie huvidele, kultuuri- Indoor kasutab küpsiseid. Jätkates veebilehte, nõustute nende kasutamisega. Lisateavet ja küpsiseid seada, klõpsa siin .