Toode lisatud ostukorvi edukalt
kogus
kogusumma
Seal 0 [/ 1] tooteid oma ostukorvi. Seal on 1 toode oma ostukorvi.
Total products TTC
Total shipping TTC To be determined
pakkimine TTC 0,00 €
Tax 0,00 €
kogusumma TTC
Jätka ostlemist järjekord
küttevee

küttevee

Avasta meie valik kütteseadmed vee soojendamiseks või sukeldujad , väljatöötatud brändi AQUAEL . Hind soodushinnaga Cuture Indoor.

Erinevate mudelite termo-sukeldujate on saadaval selles sektsioonis, mille hulgas on mitmeid volitusi 25. W kuni 300 W maksimaalse või illustreeriv Neo kütteseadme (saadaval 50 W , 100 W või 200 W ), et AQUAEL ka, mi...

Avasta meie valik kütteseadmed vee soojendamiseks või sukeldujad , väljatöötatud brändi AQUAEL . Hind soodushinnaga Cuture Indoor.

Erinevate mudelite termo-sukeldujate on saadaval selles sektsioonis, mille hulgas on mitmeid volitusi 25. W kuni 300 W maksimaalse või illustreeriv Neo kütteseadme (saadaval 50 W , 100 W või 200 W ), et AQUAEL ka, mille iseloomulik on olla purunematu.

Vali võimu oma kütteseade mahte oma toitelahusesse tank. Seega 100 liitrine mahuti nõuavad veesoojendajata 100 W või mitme teise 100-200 liitrit pigem sukelkütteseadme 200 W, jne ...

Lisaks küttematid nähtav ka 28 x 43 cm .

Proscire täiesti veepiiskade, küttematid kuumustakistustega peale panna kasvuhoonegaaside juurdumine ja tegutsevad öösel faasid ainult et luua juurdumine substraat temperatuuridel soodustab arengut kasulike bakterite vaja luua juured ja rootlets taimede.

Parim hind netis boilerid on Culture Indoor.

vähendama
detailid
küttevee
Showing 1 to 10 items

filtrid (10 tooted)

Alamkategooria

Nr valikuvõimalusi selles grupis

toode on olemas

hind

10 € - 40 €

kaal

0 - 1
Teie registreerimine oli edukas Your email is already registered
or this is not an email address
Accept

Selleks, et pakkuda teile teenuseid ja pakkumised vastavalt teie huvidele, kultuuri- Indoor kasutab küpsiseid. Jätkates veebilehte, nõustute nende kasutamisega. Lisateavet ja küpsiseid seada, klõpsa siin .