Toode lisatud ostukorvi edukalt
kogus
kogusumma
Seal 0 [/ 1] tooteid oma ostukorvi. Seal on 1 toode oma ostukorvi.
Kokku tooted TTC
Laevandus TTC Et kindlaks teha,
pakkimine TTC 0,00 €
Maksud 0,00 €
kogusumma TTC
Jätka ostlemist järjekord
HORMOONID PISTIKUD

HORMOONID PISTIKUD

Mis on hormoon lõikamine ? Kultuur Indoor teile pistikud nõu . Juurutuspeenras hormooni kasutatakse korrutamise taim. See asendab omadused hormoonide.

Väga lihtne kasutada, juurdumine hormoon aitab Lõhestab haava ja vältida haiguste arengut. Paralleelselt see soodustab probleemi uusi juuri. Seda kasutatakse pistikute haruldasi taimi või hea kval...

Mis on hormoon lõikamine ? Kultuur Indoor teile pistikud nõu . Juurutuspeenras hormooni kasutatakse korrutamise taim. See asendab omadused hormoonide.

Väga lihtne kasutada, juurdumine hormoon aitab Lõhestab haava ja vältida haiguste arengut. Paralleelselt see soodustab probleemi uusi juuri. Seda kasutatakse pistikute haruldasi taimi või hea kvaliteediga, et edendada nende kloonimine ja paljunemist.
Kasutamine juurdumine hormoon on väga lihtne. Tähelepanu testsüvik. Platinum pakub see hormoon parima hinna / kvaliteedi suhtega. Ära jäta pistikud.
vähendama
detailid
HORMOONID PISTIKUD
Toode 1 4
 • Golden Brown - Pralin 2 £

  083-269-020

  Stimuleeriva root: põhimik mineraalväetistega

  6,60 € 8,25 €
 • Pistikud Orgaaniliste PACHAMAMA KLOONID 10ML - VAALSERBERG

  060-292-120

  Pachamama Kloonid , Vaalserberg Aed on väga kasulik, sest pistikute oma taimed. Kasutatavad orgaanilise põllumajanduse. Eest hydroponics, aeroponic, NFT, mulla ja kookos kiu.

  3,92 € 4,90 €
 • Bouturage Clone Xroots 30ml Bouturage biologique ,hormone...

  070-006-206

  Bouturage 100% organic Clone Xroots 30ml Platinium Nutrients est un stimulateur de croissance racinaire qui permet un démarrage plus rapide de l’enracinement (premières racines de vos plantes). Utilisable sur boutures et plants repiqués. Vous connaissiez Clonex, interdit en france, essayez Clone Xroots.

  7,12 € 8,90 €

filtrid (4 tooted)

Alamkategooria

Nr valikuvõimalusi selles grupis

toode on olemas

hind

0 € - 10 €

kaal

0 - 3
Teie registreerimine oli edukas Your email is already registered
or this is not an email address
Accept

Selleks, et pakkuda teile teenuseid ja pakkumised vastavalt teie huvidele, kultuuri- Indoor kasutab küpsiseid. Jätkates veebilehte, nõustute nende kasutamisega. Lisateavet ja küpsiseid seada, klõpsa siin .