Toode lisatud ostukorvi edukalt
kogus
kogusumma
Seal 0 [/ 1] tooteid oma ostukorvi. Seal on 1 toode oma ostukorvi.
Kokku tooted TTC
Laevandus TTC Et kindlaks teha,
pakkimine TTC 0,00 €
Maksud 0,00 €
kogusumma TTC
Jätka ostlemist järjekord
-20%
väetise orgaaniline kasv Plagron Alga Grow 5L,

väetise orgaaniline kasv Plagron Alga Grow 5L,

Vetikast Grow 5 liitrit Plagron põhineb väetist vetikad kasvufaasis. Vedelik orgaaniline kasv väetist.

rohkem üksikasju

puhkus:
68,50 € TTC
-20%
54,80 € TTC

057-056-006

kogus

Hind / ühik : 9,96 € (välja arvatud tulumaks), eurot L

Kliendi Teate

Keegi on postitanud teate
selles keeles

saadaval

Esitatud: Mardi *

uus

PLAGRON

Tänapäeval puhtalt orgaaniline taimekasvatuse ei ole enam võimalus, vaid must. Tarbijad nõuavad, et põllumajanduses ja aianduses ka võttes loomulik lähenemine kui võimalik austust inimestele ja keskkonnale. Lai valik lisandeid Plagron pakkuda kõik, mis on parim teie taimed. Just tänu tasakaalustatud koostis puhtaim koostisosade, et kõik tooted, mis kannavad Plagron silt on ennetav mõju, kaitsevahendid ja optimaalse toitumise.

Alga Grow.

Aluseks väetist vetikad kasvufaasis.

Vetikast Grow on orgaaniline vedela väetise aluse töötatud spetsiaalselt kasvatamiseks maa. Vetikast Grow kasutatakse kasvuperioodil taime. See orgaanilise väetise merevetikatest annab terve ja järk-järgulise kasvu ja soodustab juurte arengut. Alga Grow loob tugeva vundamendi ja valmistab taime särav õitsema järgmise etapi.

kasutamine
Loksutada enne kasutamist. Kasutage maksimaalselt 4 ml Alga Grow 1 liiter vett (1: 250). Kasutage väetist iga kastmist kasvuperioodil. Pärast lahjendamist Alga Grow hoiab maksimaalselt 48 tundi.

hoidma
Ärge kallutage toodet transpordi käigus ja säilitada eemal valgust. Soovitatav säilitustemperatuur: 0-30 ° C. Kui vees lahustunud selle säilivusaeg on 24 tundi.

koostis
Vesi, peedi viinamarjamelass, aminohapped ja vetikate ekstraktid, orgaanilise väetise NPK (4-2-4) 4,2% Kokku lämmastik (N), sealhulgas 4,2% orgaanilist lämmastikku, 2,0% lahustuva fosforanhüdriidiga vees (P2O5), 4,3% lahustuv kaaliumoksiid vees (K2O).

Nõuandeid Plagron

  • Lae kultuuri ajakava 100% looduslik Grow ajakava soovituste kasutamise ja ravimi annuseid.
  • Vetikast Grow saab kombineerida teiste toodete ja 100% looduslik universaalne.

Alga Grow on vedel orgaaniline väetis merevetikad kiiresti omaks taimed. Edasised füüsilised lämmastik, see sisaldab fosfori ja kaaliumi, rohkem kui 20 aminohapet, mikroelemente, vitamiine, ensüüme, looduslike hormoonide ja ensüümid.

Lämmastik tagab optimaalse ja ühtlase kasvu. Fosfor omakorda tagab hea juurte arengut ja esimene projekt rikas ja rikkalik õitsemine. Kaalium tagab toitainete transport kogu taime ja suurendab oma üldist vastupanuvõimet.

Kasva Alga:

  • Kaitseb kõrgetes kontsentratsioonides soolad ja vormidesse.
  • kiire toitainete imendumist tugevat kasvu.
  • Stimuleerib klorofülli.
  • Kasvuhormoonide ja õitsemise suuremat tulu.
  • Saab kasutada ka väetisena lehed.

Seda toodet kasutatakse mahepõllumajanduses vastavalt määruse (EÜ) nr 834/2007.

NPK4-2-4

Ole esimene hindaja !

Accept

Selleks, et pakkuda teile teenuseid ja pakkumised vastavalt teie huvidele, kultuuri- Indoor kasutab küpsiseid. Jätkates veebilehte, nõustute nende kasutamisega. Lisateavet ja küpsiseid seada, klõpsa siin .