Toode lisatud ostukorvi edukalt
kogus
kogusumma
Seal 0 [/ 1] tooteid oma ostukorvi. Seal on 1 toode oma ostukorvi.
Kokku tooted TTC
Laevandus TTC Et kindlaks teha,
pakkimine TTC 0,00 €
Maksud 0,00 €
kogusumma TTC
Jätka ostlemist järjekord
ökosüsteemi Original

ökosüsteemi Original

Tere tulemast kategooria reserveeritud ökosüsteemi Original , vertikaalne hüdropoonikaüksust. Kultuur Indoor parimate hindadega.

Mõeldud mahutada hüdropoonika kivivill tahvlid, taimed, mis istuda vertikaalselt ökosüsteemil Original ära kontrollitud kliima ja valgustus täiesti laiali, täiesti homogeenne. Seega viimane saab tagada parim vis-à-vi...

Tere tulemast kategooria reserveeritud ökosüsteemi Original , vertikaalne hüdropoonikaüksust. Kultuur Indoor parimate hindadega.

Mõeldud mahutada hüdropoonika kivivill tahvlid, taimed, mis istuda vertikaalselt ökosüsteemil Original ära kontrollitud kliima ja valgustus täiesti laiali, täiesti homogeenne. Seega viimane saab tagada parim vis-à-vis tootlikkust pindala Original ökosüsteemi .


Jooksul on ökosüsteemi Original , on soovitatav paigaldada valgustus koosneb kahest komplektid HPS (400 W või 600 W), mis on paigutatud Cool Tube paigutatud vertikaalselt, kaevandamise sobivad (sõltuvalt kehtestatud valgustus) ja kivivilla plaadid 100 x 15 cm, mis taimed arendada.

Meenutav "giant ümar", sest silindrikujuline, ökosüsteemis originaali ei tohi viia sisse kasvukambris (minimaalselt 150 x 150 x 200 cm) või hermeetilise ruumi valgus, võimaldades seega tagada jätkusuutlik valgusperiood ja kasulik areng taimed.

Madalaim hinnad veebis ökosüsteemi Original on Culture Indoor. Lisa need hinnad juba veenev, oma ustavusallahindluste Kliendid Kultuur Indoor ja jõuda täiesti uskumatud hind !!! Parimate !!!

vähendama
detailid
ökosüsteemi Original
%1 $s - %2 $d 1 Toote
  • PLATINUM Toitained - Box 60 CO2 graanuleid TABS

    070-006-460

    CO2 pelletid kihisevad tabletid aeglase ja järkjärgulise süsinikdioksiidi eraldumine mis täiendavad normaalse viljastumine tagades kogu süsinikdioksiid, et taim suudab vastu võtta juurte kaudu ja lehed

    8,72 € 10,90 €

filtrid (1 toode)

Alamkategooria

Nr valikuvõimalusi selles grupis

toode on olemas

Nr valikuvõimalusi selles grupis

hind

0 € - 10 €

kaal

0 - 1
Teie registreerimine oli edukas Your email is already registered
or this is not an email address
Accept

Selleks, et pakkuda teile teenuseid ja pakkumised vastavalt teie huvidele, kultuuri- Indoor kasutab küpsiseid. Jätkates veebilehte, nõustute nende kasutamisega. Lisateavet ja küpsiseid seada, klõpsa siin .