Toode lisatud ostukorvi edukalt
kogus
kogusumma
Seal 0 [/ 1] tooteid oma ostukorvi. Seal on 1 toode oma ostukorvi.
Kokku tooted TTC
Laevandus TTC Et kindlaks teha,
pakkimine TTC 0,00 €
Maksud 0,00 €
kogusumma TTC
Jätka ostlemist järjekord
-20%
SensiStar Grow 250ml GEL kasvu väetis, pinnase, vee, kookos, Platinium Toitained -

SensiStar Grow 250ml GEL kasvu väetis, pinnase, vee, kookos, Platinium Toitained -

Parim väetise turul! Oma unikaalse ja patenteeritud nanotehnoloogia NPK 8-4,5 - 15 / + KALTSIUMDIVESINIKDIFOSFAAT + Magneesiumi + mikroelemendid. Fantastiline toode! Konkurentsi, siis täita teiste pudelite saada SensiStar kasvada ja Bloom komponendid. Täielik ja ainulaadne oma väetist nanotehnoloogia. Ideaalne Platinum Hydroponics süsteemid.

rohkem üksikasju

18,00 € TTC
-20%
14,40 € TTC

070-006-302

kogus

Hind / ühik : 48,00 € (välja arvatud tulumaks), eurot L

Kliendi Teate

Keegi on postitanud teate
selles keeles

saadaval

Esitatud: Mardi *

uus

Platinium Nutrients

PLATINUM TOITAINETE pakub erinevaid väetisi toodetud Prantsusmaal rõõmu oma taimed vastavad rangetele keskkonnanõuetele. Need tooted on mõeldud laboratooriumis insenerid, põllumajanduse spetsialistid, optimaalse arengu tingimused. PLATINUM TOITAINETE annab olulise toidulisandid oma taimi ja tagada nende kasvu ja tasumata kaitse!

Nanotehnoloogia koondunud ühte väetis suspensioonina kujul orgaanilis-mineraalsete GEL 100% lahustuv!

SensiStar Grow: Kontsentreeritud NPK 8-4.5-15 / KALTSIUMDIVESINIKDIFOSFAAT + Magneesiumi + 3,15 2,5 + MIKROELEMENDID EDTA kelaatseid

SensiStar Bloom: kontsentraat, mis sisaldab NPK 5-12-15 13/14 PK väetis otse oma ennekuulmatu! Võimatu saab võimalikuks teadus- ja arendustegevuse kaudu Platinium toitaineid.

SensiStar kasutatakse väetamiseks kastmist kultuurid. SensiStar on täielik väetise: see ühendab kõiki elemente, mis taimed vajavad oma arenguks, sealhulgas kaltsiumi ja magneesiumi. Selle preparaadi želeeritaks peatamise võimaldab tuua toitainete kõrge kontsentratsioon ja pakub väga lihtne käsitsi kasutamiseks. Vajad väetisena võimendavat toimet? Vajadus reguleerida lämmastiku defitsiit? Nüüd rohkem kõhkluseta ja kiiresti proovida uusi Star väetiseturu ilma võrdluse ja saada üllatavaid tulemusi, saagi taimed, puuviljad ... SensiStar   on täielik ja tasakaalustatud väetis sobib kõigile oma taimi, mis koondab kõik elemendid, mis taimed vajavad oma toitumise, eriti   kaltsiumi ja magneesiumi. Selle preparaadi želeeritaks peatamise aitab pakkuda toitaineid kõrge kontsentratsioon ja garantiid väga lihtne kasutada võrreldes traditsiooniliste kasutada meie turul tooteid.

Magneesium on osa klorofülli, see soodustab imendumist fosforit ja on oluline fotosünteesi aktiivsust ja energiat.

Kaltsium on täiesti ole liikuv element taim, see on vajalik, et viia seda regulaarselt kogu kultuuri, nii et ei ole piirav tegur kasvu.

SensiStar kasvada ja Bloom ei sisalda uurea ei naatrium, ei kloriidi on lihtsalt puhtaim väetis loobuda vastavad vastab kõikidele taimedele tuua oma kultuuri kõiki elemente nutitifs eriti magneesiumi ja kaltsiumi samaaegselt!  

Platinum SensiStar Grow on üks pudel kasvu kuni 3. nädalal õitsemise siis minge Platinum SensiStar Bloom loputada. S ensistar kasvada ja õitega ühendada kõik eelised lahustuv pulber väetis tüüpiline näide pulber ja tavalised väetised, mida sunnitud täiendada kaltsiumi EDTA liiki 9% ja 19,90 € kilo PULBER liiki toidulisandeid väetisekülvik € 39.90 kilo.   Mis Platinum SensiStar kasvada ja Bloom saada rohkem kompaktne taimed, lehed ja vähem rabe ja roheline varred, tõusu täielikult start. On aeg minna järgmisele tasemele SensiStar kasvada ja õitsevad Platinium toitained, NPK väetis tasakaalustada kõigi oma taimi. SensiStar top oma unikaalse nanotehnoloogia, mis ühendab kaltsiumi ja magneesiumi samas pudel!
Pärast 8 aastat teadus- ja arendustegevuse meie agronoom insenerid meie erinevates laborites, Prantsusmaa, Hispaania, USA ja eri ülikoolide, National Research Institute, võimaldas meil saada parim orgaaniline mineraalväetiste kujul peatamise geel . 100% orgaanilise geeliga kombineerida lahustuvate anorgaaniliste väetiste pulbrina nii, et saada parim kombinatsioon tõeline NPK + Kaltsium + Magneesium + mikrotoitaineid kelaatseid EDTA. T tema võimaldab vältida kasutamist kahe komponendi tüüp A & B. Erinevalt jõustatud konkurentsi lisada kaltsiumi sissevoolu A ja B või magneesiumnitraati lämmastiku ühes ja ammooniumlämmastiku teiste vältida kaalutõusu (pasta) või sadestumist toitainete oma pudelid!

Tehniliselt ei ole võimalik kaltsiumi ja magneesiumi suurtes annus ühes pudelis ILMA VÄETIS NPK PRECIPITATION NUTRIENT. Aga Platinium toitained Võimatu saab võimalikuks!

Mis Platinum SensiStar kasvada ja Bloom on kui paned oma pulber peatatud meie orgaanilise geeliga kaltsiumi on juba üles ehitatud 2,50% / L ja 3,15% magneesiumi / L seega on parim kompromiss oma taimed ja seega võimaldab teil tuua kõik toitained samaaegselt ilma riski kaalutõus või sademed (nt põhja pudelit meie naabrid kallid jääb kinni mõne nädala või kuu jooksul, me räägime mass pasta jääb allosas see raske taastada mõned nende tooraine suurendab oluliselt riski võtmist mass ja sademed, leides elemendid võrdne mass kukuks) ja sa ei saa lisada magneesiumi ja kaltsiumi suurtes kogustes erinevalt plaatina SensiStar kasvada ja õitega, mis sisaldab tema kõike, mis on vajalik taime.

Palun ärge üledoosi, teie tooted on väga kontsentreeritud ja puhas!

notices systemes Lae kultuuri tabelis Platinium Toitained - Sensistar

  • 100% värvainet (loomulik värv)
  • 100% lahustuvat
  • 100% Bioloogiliselt lagunev
  • 0% KLORIIDIDEST
  • 0% SODIUM
  • 0% karbamiidi

SensiStar kasvada ja Bloom must väetis, proovige Sensistar ja ainus väetis!

Lõpuks Avasta parim hüdropoonika väetis turul Prantsusmaal ja USAs, kõrgelt kontsentreeritud ja väga puhas!

Kasutades Hydro-Aero-Maa-Coco, mis võimaldab kuni 1000 liitrit toitaine lahendusi hüdropoonika ja aeropoonikal ja 1500 kuni 2000 aastal terr Kumbki 3-5 väetis pudelid u n Basic toode, mida saab tegelikult teha te kahvatu ja konkurentsi tundub kallis oma esimese analüüsi seega lugeda lõpuni, sest tegelikult SensiStar kasvada ja õitega toitainete plaatina turul on säästlikum, sest see on 3 1 ja märkad enamikus margid, mida on vaja maksma 5 liitrine teha sama nii võib öelda, et see väetis ultra kontsentreeritud peatamise geel on kõige ökonoomsem turul lisaks oma kõrge puhtusastmega. Näide: Võtke konkureeriva toote keskmine annus 3 kuni 5 ml liitri hinnaga 12 kuni 15 € uro liitri on lahendus 1000litres, sa veedad 39 € kuni 49 € rohkem koondunud 60-75 € eest 1000litres toitaine lahendusi. Et 1000litres koos SensiStar kasvada ja õitsevad maksate ainult 42 € liitri või vähemalt säästa 22% kuni 78% odavam võrreldes kõiki konkureerivaid kaubamärke turul hüdropoonika.

Ettevalmistus nõu oma ema lahendus parema stabiilsuse pH ja saada väetis ph täiuslik.

Alati segage SensiStar SensiStar Grow või Bloom pudelis enne kasutamist homogeniseeruks hästi.

Kui saadus lisatakse vette, segatakse mõne minuti võimaldada geeli hästi lahustuma. Lase seista 10-15 minutit ja segage lahust viimast korda enne, kui see sisestatakse niisutussüsteemi või veehoidla nimega tütar lahendus. Kui soovid kasutada SensiStar kasvada ja Bloom seega otseselt Girl lahendus teie tank süstla abil ja seejärel mõõdetakse välja 0,5 kuni 1,5 ml liitri vee kohta toodetud väga kontsentreeritud keskenduda

Kasuta Rates

  • Valmistage piserdamislahuses girl 0,5 kuni 1,5 ml / l
  • SensiStar lahustub vees vähem kui 1 minut
  • ripub väga vähe seinu oma pudelid või pudelid
  • Hoida vähemalt 6 ° kuni 30 ° maksimaalne kahjustamise vältimiseks toote Sensistar loodud Platinum toitainete

Operatsioonisüsteem Sensistar

SensiStar kasvada ja Bloom ülim väetist oma hüdropoonika kasutatakse maa jootmise viljastamise jagades annuse 2 kastmist 2. või 3. pH korrigeeritakse vee, kookoskiud, fertigation on hydroponics, aeropoonikal, hübriid kultuuri ja autoflowering. Kõik ühes, mis võimaldab teil kasvada 1000litres kohta SensiStar 1 liitri lahuse või õitega või 2000 liitrit koos kasvada ja õitsevad väetis kõige kontsentreeritud turul võrreldavate 100% taimne ja kohe!

Ärge kasutage PK 13-14 või korduva PK.

Kultuuriprogramm sealhulgas ainult uuenduslikke ja unikaalseid tooteid: Rhizoponics (root stimulaator pakub 700% root mass poolt + lihtsalt époustoufflant) - humiinainete fulvic korduva (korduva juured, kasv, vitaalsus, õitsemise) korduva 4 in 1 unikaalne ja heaks kiidetud ka rhizoponics poolt Põllumajandusministeerium. F või koletu démarage oma juured proovida Monster X Mükoriisa ja korrutada 20, oma juurestik. Invasion T Trichoderma Trichoderma parim turul égalements 2 poolt heaks kiidetud toodete põllumajandusministeerium, bubblezym ensüümi lahendus teie taimed võimaldab paremini lagunemine, parem imendumine NPK, kasutatakse kogu kultuuri. Samuti on võimalik kasutada merevetikad xtract toetuse vetikates Ascophylum nodoosne kasvu tugevdaja, ensüümi aktivaator, et ergutada majanduskasvu ja õitsengut, sisaldab kasvuaine, looduslik cytokynine gyberilines samuti aminohapped ja vitamiinid.

Puhtuse pole hind, kui soovite, et saada parima kvaliteediga!

Made in France

ettevalmistamisel:

- Täitke Pihustuspaagi pooltäis veega.
- Segage homogeniseeruks geeli pudelis.
- Lisage vajalik annus toote vees ja tankida.
- Raputage paar minutit, et Sensistar hästi lahustuvad.

Kasutamise aeg: kasv ja lõpuni 3. nädalal õitsemist.

annustamine:

ml / L

pH

0,5

1.15

7

1

1,55

6.8

1,5

1.95

6,6

Vesialuseline tähiste puudutada.

VÄETIS

Suspension Kompleksväetiste (CaO, MgO) 8-4,5-15 (2,5-3)

Garanteeritud analüüs:

Lämmastiku (N) 8% kogu
mis Nitraatlämmastik 7,7%
Fosforanhüdriidiga (P 2 O 5) 4,5% veeslahustuv
Kaaliumoksiid (K 2O) 15% vees lahustuv
kaltsiumoksiid (CaO) 2,5%
magneesiumoksiidi (MgO) 3%
Boor (B) 0,01%
Vask (Cu) kelaadi EDTA 0,002%
Raud (Fe) kelaadi EDTA 0,07%
Mangaan (Mn) kelaadi EDTA 0,01%
Molübdeen (Mo) 0,001%
Tsink (Zn) kelaadi EDTA 0,002%
Kloor halb väetist.
Sisaldab mikroelemente

H272 Võib soodustada põlemist; oksüdeerijana.
H314 Põhjustab naha põletust ja silmakahjustusi.
P210 Hoida eemal kuumusest, kuumadest pindadest, sädemetest, leekidest ja muud süttimisallikad. Mitte suitsetada.
P220 Hoida / Store eemal rõivastest ja materjalist.
P280 Kanda kaitsekindaid, kaitseriietust ja kaitsevahendid Silmade / näo.
P301 + P330 + P331 ALLANEELAMISE KORRAL: loputada suud. Oksendamist mitte esile kutsuda.
P303 + P361 + P353 NAHALE (või juustele): Saastunud riided kohe ära. Loputada nahka veega / dušš.
P305 + P351 + P338 SILMA: loputada ettevaatlikult veega mitme minuti jooksul. Eemaldada kontaktläätsed, kui ohver ukse ja kui neid saab kergesti eemaldada. Jätka loputamist.
P310 Võtta viivitamata ühendust MÜRGISTUSTEABEKESKUSE või arstiga.
P405 Hoida luku taga.
P501 Sisu / konteiner heaks jäätmekõrvaldusrajatise.
KAALIUMNITRAAT CAS: 7757-79-1 EÜ number: 231-818-8

Hoida külma eest

SensiStar kasvada ja Bloom on saadaval ka 250ml, 1000ml, 5000ml

Ole esimene hindaja !

Accept

Selleks, et pakkuda teile teenuseid ja pakkumised vastavalt teie huvidele, kultuuri- Indoor kasutab küpsiseid. Jätkates veebilehte, nõustute nende kasutamisega. Lisateavet ja küpsiseid seada, klõpsa siin .