Toode lisatud ostukorvi edukalt
kogus
kogusumma
Seal 0 [/ 1] tooteid oma ostukorvi. Seal on 1 toode oma ostukorvi.
Kokku tooted TTC
Laevandus TTC Et kindlaks teha,
pakkimine TTC 0,00 €
Maksud 0,00 €
kogusumma TTC
Jätka ostlemist järjekord
-20%
Canna - CANNABOOST KIIRENDUSKLAPP 250ml - Bloom lisandumine, hüdro-, pinnase, kookos

Canna - CANNABOOST KIIRENDUSKLAPP 250ml - Bloom lisandumine, hüdro-, pinnase, kookos

Leia kõik raadiusega siseruumides kasvab kanna, kanna hoogu 250ml parima hinnaga meie kauplustes ja veebilehel, parim siseruumides kasvatamiseks kasvada kauplus online.

rohkem üksikasju

puhkus:
24,25 € TTC
-20%
19,40 € TTC

055-059-014

kogus

Hind / ühik : 64,66 € (välja arvatud tulumaks), eurot L

Kliendi Teate

Keegi on postitanud teate
selles keeles

saadaval

Esitatud: Mardi *

uus

CANNA

Canna on Hollandi maailma liider taimede kasvatamiseks, et tugev kasv kõigis
substraadid ja ekspert valdkonnas toitumise ja taime kultuuri keskkonnas. töö
koos Canna tooteid on lihtne ja pakub suurepäraseid tulemusi tagatud. lahendusi
toitev valmis eristatakse nende tasakaalustatud kombinatsioon olulisi sätteid ja mikroelemente.
Quality tõestab ennast!

CANNABOOST Accelerator

CANNABOOST kiirendi optimeerib ainevahetuse oma taimi. Oluline tegur, sest assimilatsiooni toitainete sõltub oluliselt tervist taim ja selle ainevahetuse kiirust. CANNABOOST on spetsiaalselt ette nähtud taimeliigi lühikese tsükli.

Eelised CANNABOOST kiirendi taimede kasvatamiseks:

Suurendab põllukultuuride

CANNABOOST stimuleerib vastloodud lilled. mis annab suurema puu kui tavaliselt ja ühtlasemat saagi, sest puu küps järk-järgult. CANNABOOST mitte ainult tagab rohkem rikkalik saak, vaid ka parem maitse. Pluss, et Canna kasvataja!

Sobiv kõikidele keskkondade ja kasvusubstraadi

CANNABOOST on universaalne õitsemise stimulant: seda saab kasutada mis tahes osa kultuuri ja kombinatsioonis süsteemid kõik võimsus režiimid ja ilma eranditeta. Saate lisada söödalisandi CANNBOOST oma toitelahusesse või kasutamiseks pihustamise lehed (lehtedest toituvad). Seega taim võib ära õitsemise stimulaator oma lehed.

Veelgi tähelepanuväärsem naaseb kombineerituna mineraalse seguga PK 13/14

CANNABOOST ei ole toitaine kuid lisandina, mis suurendab fotosünteesivõimega taime (üks reaktsioonid, mis põhjustavad metabolismi taime). Tugevdamine nende võimete tagab, et viljad moodustavad kiiremini. Toitainete kättesaadavuse on oluline saada optimaalseid tulemusi kaudu CANNABOOST. Manustamine Canna väetis tagab kättesaadavuse kõik toitained. Üks võimalik saada veelgi paremaid tulemusi, kasutades segu Canna PK 13/14 mineraalid lisaks usaldusväärset varustamist Canna. Tõepoolest, segu PK 13/14 annab taime ekstra õitsemise elemendid samas CANNABOOST tagab, et taim on energiat kasutada neid punkte.

Tähtaeg ja tugevdada immuunsüsteemi suurenenud

Lisaks õitsemist stimulandid, et tagada, et taim saavutab täieliku potentsiaali tähtaeg CANNABOOST sisaldab naturels.Ils õitsemist regulaatorid võimaldab puuviljad arendada ühtlasemalt ja jõuda oma täieliku potentsiaali tähtaeg. Tänu täiustatud määrus oma energia, taim on paremini seista patogeene. Kui energia puudu, kus on vaja, haigused sageli ründavad taime otsustaval hetkel korjamiseks, mille tulemuseks on katastroofilised tagajärjed.

Tugevdada ja parandada maitset

Mis CANNABOOST, siis on tagatud, et saada kõrgemat tootlust ja võrratu maitse. Täna, kvaliteedi põllukultuuri mõõta mitte ainult kaalu. Quality, nagu maitse, järjest olulisem. Kiirenemine fotosünteesi suurendab oluliselt suhkruid puu, mis genereerib magusam maitse ja suurem kontsentratsioon naturaalsed maitseained. Intensiivne aroom eeterlikud õlid puu on kõnekamad.

Enamik südamestimulaatorid on ainult toidulisandid. Kuid tegelik südamestimulaatorid nagu CANNABOOST ergutada ainevahetust taime ja parandada oma tervist. CANNABOOST on järgmise põlvkonna südamestimulaatorid.

Selle toote oleme jälle antud pärast Quality täiesti loogiline!

Juhendid
juhised

  • Enne kasutamist loksutada
  • Annus: Manustada CANNABOOST lahjendades 1/500 (20 ml 10 liitri vee kohta) niipea, kui lilled hakkavad moodustuma. Selleks et suurendada õitsemist lahjendati 1/250 (40 ml 10 liitri vee kohta)
  • Mitte kasutada koos sisaldavate toodete vesinikperoksiid (H2O2)
  • Kasutage lahjendatud lahust 4 päeva jooksul
  • CANNABOOST võib manustada käsitsi, niisutamine tilguti või lehtedele


Storage, tervise ja ohutuse ja muude kasutusjuhendis

  • Kasutage oma tavalist väetist CANNABOOST
  • Hoida suletud, valguse eest kaitstult ja külmutamine
  • Hoida lastele kättesaamatus kohas


garantii
Mahuti on valmistatud polüetüleenist (PVC ilma kaadmium), taaskasutatavat plastikut.

Maht (ml / L)250ml

Ole esimene hindaja !

Accept

Selleks, et pakkuda teile teenuseid ja pakkumised vastavalt teie huvidele, kultuuri- Indoor kasutab küpsiseid. Jätkates veebilehte, nõustute nende kasutamisega. Lisateavet ja küpsiseid seada, klõpsa siin .