Toode lisatud ostukorvi edukalt
kogus
kogusumma
Seal 0 [/ 1] tooteid oma ostukorvi. Seal on 1 toode oma ostukorvi.
Kokku tooted TTC
Laevandus TTC Et kindlaks teha,
pakkimine TTC 0,00 €
Maksud 0,00 €
kogusumma TTC
Jätka ostlemist järjekord

elektri-ja koduautomaatika

tutvu elektri vahekäiguga ja koduautomaatika ühendatud avaleht, mis võimaldab teil teha igapäevane elu lihtsamaks ja leida kõik nipid oma väike elektri tööd.

toodete koduautomaatika saadaval meie riiulid siseruumides kasvav võimaldab varustada oma majas, kus on ühendatud seadmeid, et teha elu lihtsamaks ja hoida kokku aega iga päev, et paremini ...

tutvu elektri vahekäiguga ja koduautomaatika ühendatud avaleht, mis võimaldab teil teha igapäevane elu lihtsamaks ja leida kõik nipid oma väike elektri tööd.

toodete koduautomaatika saadaval meie riiulid siseruumides kasvav võimaldab varustada oma majas, kus on ühendatud seadmeid, et teha elu lihtsamaks ja hoida kokku aega iga päev, et paremini mõista iga päev.
leiad meie jagu alarm maja ja korteri või kohalikele tehnilistele-või asukoha ,leida valve kaamera ja oluline, et kaitsta oma kodu ja kaitsta teid haigeks-intentioned inimesed.

avastada palju liikumisandurid , suitsuandurid, sireenid ja järelevalve süsteemid on väga tõhus ja lihtne paigaldada toodete brändi otio , Bosch , Legrand.


Raadius koduautomaatika sisaldab palju seotud esemed , samuti kõik elemendid, et luua oma smart grid, et oleks võimalik kontrollida selle seadmete ja paigaldiste kasutamisel puldi, nutitelefoni või tablett.

proovige aga võite ette kujutada oma maja ja autoga suur hulk omavahel seotud objektide läbi meie uuenduslike toodetega.

säästa aega ja raha, koondades või automatiseerida kontrolli oma temperatuuri ja et teie termostaat, või isegi sulgeda oma aknaluugid , oma garaaži ,koju või välisõhu oma tuba .

Siseruumides kasvav valitud automaatika, väravate, rulluksed ja garaaži uksed on täielik ülevaade.

ja kui me räägimeelektrienergia, siseruumides kasvav juht elektrit, et te leiate, on kõik seadmed ja tooted läbiviimiseks vajalikud oma elektri paigaldus . uuri meie riiulid, kaitselülitid ja elektrilised paneelid, vaid ka kõik kaablite, torude ja elektri juhtmed, samuti turustusvõimalusi ja minna marki , leida Zenitech ,Orock ,Nano , ja oma joont väljaulatuvad IP54 nano , tutvu alati lülitid,vahemikus Bel vaadata,vahemikus sügavusega Bejing , leida kõik simplea vahemikus ja paigalda Artezo, avastada vahemikus luksus Clarys , või esimese auhinna diwone
Eesmärgil traditionele ja traviaux, meie kauplustes leiate ka pikendusjuhtmeid ja harupesa ja valik taskulambid, patareid ja laadijad , kruvikeerajad, tester.

vähendama
detailid
elektri-ja koduautomaatika
Toode 1 1158

filtrid (1150 tooted)

toode on olemas

hind

0 € - 530 €

kaal

0 - 11
Teie registreerimine oli edukas Your email is already registered
or this is not an email address
Accept

Selleks, et pakkuda teile teenuseid ja pakkumised vastavalt teie huvidele, kultuuri- Indoor kasutab küpsiseid. Jätkates veebilehte, nõustute nende kasutamisega. Lisateavet ja küpsiseid seada, klõpsa siin .