Toode lisatud ostukorvi edukalt
kogus
kogusumma
Seal 0 [/ 1] tooteid oma ostukorvi. Seal on 1 toode oma ostukorvi.
Kokku tooted TTC
Laevandus TTC Et kindlaks teha,
pakkimine TTC 0,00 €
Maksud 0,00 €
kogusumma TTC
Jätka ostlemist järjekord

SRÜ

32 Rue de la Regalle Courtry 77181 (aadress istme NO toodete müük sellele aadressile)

SAS koos pealinna € 2.002.500 - RCS Meaux 443 193 271

NII: EN49 443 193 271

Express deklaratsiooni CNILi - Vastavus Data Protection Act:

Vastavalt isikuandmete kaitse seaduse 6. jaanuaril 1978 sellel veebilehel on kuulutatud CNILile deklaratsiooni CNILile number: 1756196.
Teil on õigus juurde pääseda, muuta, parandada ja kustutada andmeid sa (artikkel 34 seaduse "ja vabaduste" Ei 78-17 16. jaanuari 1978).
Selle õiguse, võtke ühendust:
CULTURE SISERUUMIDES - 32 Rue de la Regalle - 77181 Courtry
Posti teel: contact@cultureindoor.com

Telefonil 01.64.21.20.00 esmaspäevast reedeni 9:30-00:30 ja 14:00-17:00

Samuti saate vaadata või muuta oma isikuandmeid klienditeenindusega.

Kultuur Indoor haakub teie lähedal, kliente ja külastajaid meie saidi tagada isikuandmete konfidentsiaalsus te annate meile. See tähendab:

  1. Märkide kogutud andmete kohapeal Kultuur Indoor.com
  2. Isikuandmete kaitse
  3. tehing Turvalisus
  4. Järgimine isikuandmete kaitse seaduse

Märkide kogutud andmete kohapeal Kultuur Indoor.com:

Töödelda, et peame suutma teadma ja meelde jätta mõned parameetrid, mis on edastatud arvuti:
Me peame teadma, kes sa oled ja toodete sa osta. Küpsised on programmide kasutatud ühe värava: Jäta ajal oma visiidi oma identiteeti (tuntud tänu oma kasutajanimi ja parool) ja sisu oma ostukorvi siis, kui sa seda täita. Kui teie shopping on lõppenud, see teave automaatselt kustutatakse, küpsised on need, mis on nn "lenduvad küpsiseid". Ära muretse siis.

Isikukaitsevahend:

Kaupmehena Kultuur Indoor kogub mõned möödapääsmatuid andmeid nende tellimuste töötlemine. Kultuur Indoor kohtleb kõik andmed ülima konfidentsiaalsusega.

Turvalisus tehingute:

Maksmine krediitkaardiga pakub Cyberplus makse, tunnustatud oma usaldusväärsust Internet tehinguid. Tehing on teie ja Cyberplus Maksmine on krüpteeritud (SSL). Pangandussüsteem annate, krüpteeritud arvutis, kunagi ringlema krüpteerimata internetis. Nr krediitkaardi number on salvestatud Kultuur Indoor.

 

Autoriõiguste ja intellektuaalomandi

Saidi sisu Cultureindoor.com (tekst, fotod, illustratsioonid, pildid ja graafika) on vara SAS SRÜ Lisaks tekstide, fotosid ja graafikat tootjad dokumentatsiooni esitatakse meie veebilehel lahkel loal ja piirab vastutust nende tootjad.

Vastavalt sätteid intellektuaalomandi seadustiku kasutamist saidi sisu Cultureindoor.com piirdub isiklikuks kasutamiseks, kehtivad erinevad reeglid veelgi piiravaid kood intellektuaalomandi. Seega, mis tahes muu kasutamine loetakse võltsitud ja see võib olla karistatav seadustiku alusel intellektuaalomandi. Täieliku või osalise reprodutseerimise saidi Cultureindoor.com on rangelt keelatud ilma loata SRÜ

majutus

Rotary Action - kvartali Gatiers - 83170 Tourves

Tel: 04.42.01.65.28


Teie registreerimine oli edukas Your email is already registered
or this is not an email address
Accept

Selleks, et pakkuda teile teenuseid ja pakkumised vastavalt teie huvidele, kultuuri- Indoor kasutab küpsiseid. Jätkates veebilehte, nõustute nende kasutamisega. Lisateavet ja küpsiseid seada, klõpsa siin .